پارک فیل های بالی

دسته بندی: پارک های بالی
بازدید: 965

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تور بالی و تورهای ارزان قیمت بالی مجموعه خدمات گردشگری ............ نه تنها اطلاعات جامعی از آداب و رسوم مختلف بالی را در اختیار شما می گذارید بلکه ماجراهای مختلف بالی مانند پارک فیل های بالی را برای شما فراهم می کند. بسیاری دیگر از سرگرمی های بالی را می توانید در تور های بالی ما تجربه کنید. در تور بالی ما از نزدیک با این حیوانات باور نکردنی در یک محیط پارک گرمسیری زیبا دیدن می کنید. می توانید از تماشای فیل ها لذت ببرید، بازی های ان ها را ببینید، سوار آنها بشوید و در محیط پارک و دریاچه گشتی بزنید. به فیل ها دست بزنید، به آنها غذا بدهید، با آنها عکس بگیرید و استحمام کردنشان را تماشا کنید. این حیوانات دوس داشتنی در پارک فیل های بالی به گونه ایی تربیت و آموزش دیده اند که بسیار باهوش و مهربان جلوه می کنند.

در محوطه پارک فیل های بالی در امتداد دریاچه یک رستوران بزرگ با 200 صندلی تدارک دیده شده است که از آن برای بسیاری از ضیافت ها و مجالسی بسیاری مانند عروسی استفاده می شود. منوی این رستوران کامل و شامل تمامی غذاهای محلی، کبابی و دریای است که می توانید غذای دلخواه خود را برای نهار و شام سفارش دهید و نهایت لذت را ببرید. فروشگاه پارک طیف گسترده ای از هدایا و سوغات را فراهم می کند از جمله نقاشی فیل ها، عاج فیل، عاج ماموت، لباس، سوغاتی و جواهرات.

در میدان پارک فیل های بالی نمایشی از فیل ها و مهارت های آن ها برگزار می شود که بسیاری دیدنی و جذاب است. مانند بازی فیل ها، نقاشی کشیدن فیل ها. برگزاری سرگرمی ها و بخش های مختلف این پارک آن را به یک مکان منحصر به فرد تبدیل کرده است. شما می توانید هر اطلاعاتی درباره فیل ها در این پارک ببینید یا مطالعه کنید.