هتل 5 ستاره بالی

دسته بندی: هتل های بالی
بازدید: 1654

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بالی جزیره بسیار زیبا و البته برای کسانی که اهل مسافرت هستند، جزیره نام آشنایی است که در نگاه اول مسافران را مات و مبهوت زیبایی منحصربفرد خود می کند. مسافرت های تفریحی وقتی لذت دارد که مسافران از نظر اقامت در اسایش باشند، اگر عازم بالی هستید، بدون شک از اقامت در  هتل 5 ستاره بالی لذت خواهید برد. هتل 5 ستاره بالی گراند هیآت هتل یکی از هتل های بسیار مجهز بالی  است، این هتل بسیار لوکس مشرف به سواحل باشکوه بالی است و دارای 648 اتاق و سوئیت است.

بنر نمونه 870*120

هتل 5 ستاره بالی همانند قصر آبی است که دریاچه ها، باغ های سرسبز و وسیع و 5 تالاب و استخر اطراف ساختمان های آن را محصور کرده اند. این هتل ها معمولا از لحاظ داشتن امکانات رفاهی از هتل های درجه یک محسوب می شوند. اطراف هتل 5 ستاره بالی حصار طبیعی از دریا وجود دارد و مرکز آب معدنی kriya در بالی نیز در آنجا وجود دارد. وجود این مرکز در میان جنگل های انبوه گرمسیری امکانات درمانی بسیار خوبی به وجود آورده است. در هتل 5 ستاره بالی زمین مخصوص بازی های قهرمانی گلف بالی می توانید لحظات زیبایی را بگذرانید. همچنین در نزدیکی هتل دهکده و بازار شبانه بالی نیز وجود دارد، نمایشگاهی از فرهنگ، غذاها و صنایع دستی مردم بالی وجود دارد که می توانید سوغاتی مناسبی برای دوستانتان خریداری کنید.

هتل 5 ستاره بالی حس خوبی به میهمانان این جزیره می دهد و فاصله هتل با فرودگاه فاصله دارد، اتاق های این گونه هتل ها محل بسیار مناسبی برای استراحت است، کف بسیار تمیز چوبی اتاق ها با رنگ های گرم زیبایی چشم نوازی برای هر مسافر ایجاد می کند. پرسنل این نوع هتل ها معمولا با خوشرویی از میهمانان پذیرایی می کنند و سعی می کنند در مدت زمان اقامت در هتل به مسافران خوش بگذرد.

هتل پنج ستاره  Bulgaria از دیگر هتل های زیبای همراه با مناظ رویایی این جزیره است، اکثر هتل های جزیره بالی در محل های  بسیار مناسبی از جزیره قرار گفته اند؛ بالی را شهر چهار فصل توریستی می گویند چرا که در اکثر فصل های سال هوا بسیار مطبوع است و مخصوصا وجود هتل 5 ستاره بالی آسایش بیشتر را در بالی برای توریست ها و مسافران رقم می زند؛ البته وجود هتل های زیبا دلیل بر این نیست که تمام اوقاتتان را در هتل سپری کنید بلکه می توانید سری هم به مکان های دیدنی بالی ببینید و آلبوم عکس های یادگاریتان را تکمیل کنید.