هتل 4 ستاره بالی

دسته بندی: هتل های بالی
بازدید: 1411

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

  یکی از هتل 4 ستاره بالی، هتل بزرگ « اینا کوتا»‎ می‎‎باشد که توسط باغ‎ها‎ی سر سبز گرمسیری احاسط شده است. هتل بزرگ اینا کوتا در نزدیکی ساحل کوتا واقع شده که به مکانهای تفریحی، رستورانهای محلی و مراکز خرید نیز نزدیک‎ می‎‎باشد.

هتل 4 ستاره بالی با نام اینا کوتا دارای  یک پیاده روی برای گشت و گذار و همچنین نقاش‎ها‎یی که مشغول ترسیم تصاویر زیبا هستند،‎ می‎‎باشد. در هتل 4 ستاره بالی، اتاق‎ها‎ی گرم و راحت با سبک هنر مینیمالیستی وجود دارد که رو به افتاب غروب ساخته شده اند و مسافران‎ می‎‎توانند در بالکن اختصاصی اتاق نشسته و از غروب افتاب لذت ببرند. در هتل 4 ستاره بالی فعالیت‎ها‎ی تفریحی همچون ورزش‎ها‎ی آبی نیز برای مهمانان در نظر گرفته شده است.

 

بنر نمونه 870*120

توچال نیز یک هتل 4 ستاره بالی ‎ می‎‎باشد. این هتل دارای امکانات لوکس و در قسمتی دنج از اقیانوس هند واقع شده است. هتل 4 ستاره بالی با 300 متر فاصله از ساحل قرار گرفته و دارای باشگاه و مکانی برای بازی گلف است. هتل 4 ستاره بالی با نام توچال، در 12 کیلومتری فرودگاه بالی و 30 کیلومتری مرکز شهرستان بالی قرار دارد. استخر، شهر بازی ویژه کودکان، ورزش‎ها‎ی آبی، غواصی، چتر بازی،زمین تنیس، مرکز تناسب اندام، آب گرم و ... از دیگر امکان توچال، هتل 4 ستاره بالی می‎‎باشد. همچنین انواع غذاها در رستورانهای هتل 4 ستاره بالی طبخ‎ می‎‎شود.

هتل بزرگ سراب توچال تالاسو، یکی دیگر از هتل 4 ستاره بالی محسوب‎ می‎‎شود که مکانی مفرح و شاد برای میزبانی مهمانان و گردشگران است. هتل 4 ستاره بالی با نام « سراب توچال تالاسو» در مکانی مهیج و پر رفت و آمد قرار دارد که برای افراد کنجکاو و علاقمند به مکانهای شلوغ، اقامتگاه مناسبی است. در نزدیکی سراب توچال تالاسو، هتل 4 ستاره بالی صخره معروف اولواتا «Uluwatu» قرار گرفته که باقی مانده آتشفشانهایی که در این منطقه رخ داده است. رودخانه، حیات وحش و جاده‎ها‎ی پر پیچ و خم و پوشیده از انواع گیاهان زیبا و معطر، از دیگر شگفتی‎ها‎ی هتل 4 ستاره بالی ‎ می‎‎باشد.

در این هتل نیز همچون دیگر هتلهای بالی مراکز تفریحی و سرگرمی به راه است و گردشگران می‎توانند اوقات فراغت خود را در آنجا سر کنند.