منطقه توریستی اوبد بالی

بازدید: 684

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

منطقه توریستی اوبد بالی – پارک‌های طبیعی

اگر علاقه مندید که در طبیعت وحشی و با امنیت به بالی سفر کنید، پارک‌های طبیعی منطقه توریستی اوبد بالی بهترین گزینه هستند. پارک میمون‌ها یا جنگل میمون‌ها، پارک فیل‌ها، باغ وحش بالی و پارک پرندگان و پارک پروانه‌ها در منطقه توریستی اوبد بالی   قرار گرفته ند. در پارک فیل‌ها، سوار بر فیل‌ها می‌توان به تور سافاری جنگلی رفت. این پارک از ساعت 8 صبح تا 6 عصر که آفتاب در بالی غروب می‌کند باز است.

جنگل میمون‌های بالی نیز یکی از جاذبه‌های بالی است که در منطقه توریستی اوبد بالی   قرار گرفته است. در جنگل میمون‌ها، معابد و مجسمه‌های زیادی دیده می‌شود. میمون‌ها در بالی دارای تقدس هستند و به همین دلیل در جنگل میمون‌ها، معابد زیادی دیده می‌شود.

باغ وحش بالی نیز دارای تور سافاری است و در نزدیکی منطقه توریستی اوبد بالی قرار دارد. این باغ وحش بزرگ دارای حیوانات زیادی از تمام نقاط دنیا است. پارک پرندگان نیز در این منطقه قرار دارد و پرندگان آن نیز از کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی، اندونزی و دیگر کشورهای آسیایی آمده اند.

 

منطقه توریستی اوبد بالی - جاذبه‌های طبیعی

مهم ترین جاذبه طبیعی بالی که در کارت پستال‌های این جزیره دیده می‌شود، مزارع پلکانی است. این مزارع پلکانی در نزدیکی منطقه توریستی اوبد بالی قرار گرفته اند. این مزارع پلکانی که در اصل شالیزارهای برنج هستند، فضای زیبایی را در منطقه روستایی بالی ساخته‌اند که سالیانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. این مزارع پلکانی در اطراف منطقه کوهستانی بالی‌ وجود دارند که خاک حاصلخیزتری نسبت به دیگر مناطق بالی دارند.

مناطق کوهستانی بالی نیز دارای جذابیت‌های طبیعی زیادی هستند. از جمله دریاچه براتان، کوه باتور و آبشارهای زیبا هستند که از منطقه توریستی اوبد بالی می‌توان به آنها دسترسی پیدا کرد.