کلبه بهشت پنهان بالی

بازدید: 722

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

ساحل کلبه بهشت پنهان بالی از مرجان‌های زیبا تشکیل شده است و دریای صاف و شفافی دارد. البته یک استخر زیبا نیز در وسط کلبه بهشت پنهان بالی وجود دارد که درختان سر به فلک کشیده خرما ان را احاطه کرده است. اطراف استخر را مجسمه‌های مربوط به فرهنگ بالی قرار گرفته اند که سنت و قدمت این بخش از اندونزی را نشان می‌‌دهند.

کتار ساحل مرجانی کلبه بهشت پنهان بالی، رستوران‌های زیادی ساخته شده اند که در حین میل نمودن غذا، از ساحل ارام و مناظر زیبای اطراف ان لذت ببرید.

از تفریحات دیگر کلبه بهشت پنهان بالی می‌‌توان به غواصی اب استفاده از ماسک اشاره کرد. انواع ماهی‌های رنگارنگ درون دریا و استخر را می‌‌توانید در جلوی روی خود تماشا کنید و از غواصی کردن در بین انها، لذت ببرید.

برای دوچرخه سواری در کلبه بهشت پنهان بالی نیز می‌‌توانید دوچرخه کرایه نمایید. با دوچرخه می‌‌توان به دل طبیعت زد و چشمه‌های طبیعی را از نزدیک دید. محل زندگی روستاییان نیز در نزدیکی کلبه بهشت پنهان بالی ‌قرار گرفته است و با دوچرخه می‌‌توان از میان مناطق روستایی گذر کرد. مردم روستایی جزیره بالی به توریست‌های این منطقه عادت دارند و ممکن است از مهمان نوازی آنها نیز استفاده نمایید.