بانجی جامپینگ بالی

بازدید: 857

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

برای کسانی که قبلاً بانجی جامپینگ را تجربه کرده اند، مسلماً بانجی جامپینگ بالی را نمی توانند از دست بدهند. زیرا پرواز از بالای چنین منظره ای، اتفاقی نیست که به این زودی‌ها تکرار شود یا قابل تجربه باشد. تجربه چنین پروازی رویایی برای تمام افراد می‌تواند جذاب باشد. در هنگام پرش، احتمالاً بتوانید دست خود را به چشمه زیبای زیر پای خود بزنید. بعد از سقوط آزاد، کش بانجی جامپینگ چند بار شما را بالا و پایین خواهد کرد و زمانی کوتاه شما بالای این دریاچه زیبا باقی خواهید ماند.

پرش از این ارتفاع برای همه افراد آزاد است. به جز کسانی که ناراحتی قلبی داشته باشند یا دندان‌های آنها ناسالم یا خالی باشد. خالی بودن دندان‌ها باعث خواهد شد که فشار هوای زیادی به آنها وارد شود و درد وحشتناکی بعد از بانجی جامپینگ بالی تجربه کنید. پس سعی کنید اگر می‌خواهید از بانجی جامپینگ بالی استفاده کنید، مراقب دندان‌های خود باشید.

بانجی جامپینگ بالی را می‌توانید در تورهای بالی تجربه کنید. هتل‌های بالی معمولاً برای علاقمندان، برنامه بانجی جامپینگ بالی را در بین برنامه‌های خود قرار می‌دهند. زیرا دسترسی به بانجی جامپینگ بالی برای افرادی که مکان آن را بلد نیستند، ساده نخواهد بود.