ویلا و آبگرم ملیا بالی

بازدید: 643

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

این ریزورت ساحلی است پناهگاه بی نظیر از زیبایی و راحتی عجیب و غریب برای کسانی که به دنبال یک اقامتگاه رویا هستند. ویلا و آبگرم ملیا بالی در میان 10.7 هکتار از باغ های سرسبز گرمسیری با یک استخر شنا و تالاب عظیم پیچ در پیچ معماری زیبا و منحصر به فردی به خود داده است. معماری معاصر گرمسیری، دکوراسیون لوکس و باغ بزرگ بالیایی که در یک موقعیت عالی از فرودگاه Ngurah Rai قرار گرفته است. مراکز خرید بالی، رستوران های متنوع، سرگرمی ها و مراکز تفریحی مختلف و موزه بالی در نزدیکی ویلا و آبگرم ملیا بالی در دسترس می باشند.

ویلا و آبگرم ملیا بالی دارای امنیت بالا است که در آن بزرگسالان به خیال آسوده استراحت می کنند و کودکان می توانند در هر دقیقه از اقامت خود لذت ببرند. ویلا و آبگرم ملیا بالی خدمات یک جشن سنتی بالیایی عاشقانه ای را ارائه می دهد که همراه با تیمی با تجربه با برنامه ریزی عالی در برگزاری این جشتن کامل و بی نقص، بهترین و خاطره انگیزه ترین لحظه زندگی را برای شما رقم می زند. غرفه های زیبا و سنتی در این جشن نمانگر مراسم سنتی بالیایی است که بسیار مورد پسند مردم بالی است. در سفر به بالی و اقامت در سفر به بالی و اقامت در ویلا و آبگرم ملیا بالی از پنج رستوران وسوسه انگیز ان بازدید کنید و انواع غذاهای مدیترانه ای، ژاپنی، آسیایی، بین المللی و محلی آن میل کنید و ساعاتی را در کافی شاپ شبانه روزی آن بگذرانید.

در تمام ساعات شبانه روز در سراسر ویلا و آبگرم ملیا بالی از اینترنت پرسرعت Wi-Fi بهره می شوید و می توانید از مرکز تناسب اندام، میز تنیس، زمین گلف و دوچرخه سواری لذت ببرید و از امکانات و مراکز فروشگاهی، کرایه اتومبیل، کتابخانه، صرافی، صندوق امانات استفاده کنید. استخر، اتاق ماساژ، جکوزی و غواصی نیز از جمله سرگرمی هایی است که در طول اقامت در ویلا و آبگرم ملیا بالی از ان ها می توانید استفاده کنید.