هتل گرین گاردن بالی

بازدید: 596

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

هتل گرین گاردن بالی به خاطر این که سه ستاره است، قیمت مناسب تری دارد اما کیفیت خود را در حد یک هتل 5 ستاره نگه داشته است.

هتل گرین گاردن بالی با وجود سه ستاره بودن، دارای خدمات آب گرم و سلامتی و خدمات ماساژ است. امکاناتی که معمولاً هتل‌های 5 ستاره زحمت ایجاد آنها را در هتل خود می‌دهند. خدماتی مانند حمام بخار یا سونا، ماساژ، اسپری گیاهان طبی مانند اسطوخودوس، اکالیپتوس و گیاهان طبی مخصوص بالی، به علاوه استخری فوق العاده برای شما در هتل گرین گاردن بالی در نظر گرفته شده است. خانم‌ها می‌توانند از خدمات آرایشگاهی نیز در هتل گرین گاردن بالی‌ استفاده کنند. آرایش آسیای شرقی می‌تواند برای خیلی از خانم‌ها در سفر جذاب باشد.

فضای استراحت در باغ بزرگ هتل گرین گاردن بالی‌ در نظر گرفته شده است. آب و هوای بالی در اکثر روزهای سال معتدل است و در هر فصلی از سال، باغ‌های بالی سرسبز و خنک هستند و آب و هوای مسافرین در هتل گرین گاردن بالی‌ عوض خواهد شد.

هتل گرین گاردن بالی‌ برای زوج‌های جوان، خدمات نگهداری از کودک در نظر گرفته است. همچنین برای عاشقان طبیعت، امکان اجاره دوچرخه در هتل گرین گاردن بالی در نظر گرفته شده است.