هتل کوتا پارادایز بالی

بازدید: 778

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

اگر برای استراحت و تفریح به بالی سفر می‌کنید، هتل کوتا پارادایز بالی ‌یک هتل ریزورت است که دارای چشمه‌های آب معدنی، و خدمات آرامش بخشی مانند ماساژ درمانی و شنا در استخرهای نشاط آور و جذاب هتل کوتا پارادایز بالی   است.

هتل کوتا پارادایز بالی   دارای 239 اتاق مجزا است. اتاق‌های هتل کوتا پارادایز بالی   همگی رو به اقیانوس هند هستند و می‌توانید ساحل اقیانوس را از داخل بالکن‌های اختصاصی اتاق‌ها تماشا کنید.

کف اتاق‌های هتل کوتا پارادایز بالی از کفپوش چوبی ساخته شده است و سرویس چوب زیبایی در اتاق‌های هتل قرار دارد که معماری شرق آسیایی در ان به خوبی رعایت شده است. فضای طبیعی که از داخل بالکن‌ها دیده می‌شود، به روی جنگل‌های انبوه بالی و ساحل دریا است.

ساختمان هتل کوتا پارادایز بالی بسیار لوکس و رویایی است.‌ رستوران‌های هتل دارای بخش تابستانی و زمستانی هستند. بخش تابستانی رستوران‌های هتل کوتا پارادایز بالی در فضای باغ‌های هتل قرار گرفته است. و بخش زمستانی نیز در سالنی گرم همراه با شومینه‌هایی زیبا ساخته شده است.

انواع رستوران‌های چینی، محلی، دریایی و بین المللی در هتل کوتا پارادایز بالی   وجود دارند که از ساعت 8 صبح تا دو شب، اماده پذیرایی از مسافرین محترم هستند.