هتل کنراد بالی

بازدید: 777

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


در اینجا، قلب بالی می تپد. کنراد شما را به فرهنگ اصیل بالی با یک برنامه بسیار شخصی از تجارب ضروری و برنامه ریزی برای تعطیلات متصل میکند. با معابد, خدایان، آیین ها، مراسم و کلیسای ساحلی کنراد بالی ارتباطی نزدیک بگیرید. معابد، رستورانها، فروشگاه ها و مغازه ها تنها امکانتات کوچکی از از این جلوه زیبا را به نمایش می گذارند. هتل کنراد بالی تلاش زیادی برای برگزاری مراسم فرهنگی و هنری، صنایع دستی، رقص سنتی، مراسم باستان، برنامه معرفی هنرمندان بالی نموده است. مراکز فرهنگی، هنری، تفریحی و ورزشی برای کودکان فراهم شده است.

در هتل کنراد بالی از می توانید از سوئیت هایی با چشم انداز به اقیانوس و مجهز به استخر بهره ببرید. مهمان ها از بدو ورود از زیبایی و امکانات این محل اقامتی لذت خواهند برد؛ سالن استراحت با مبل و صندلی راحتی و حمام و دوش، خوراکی ها و تنقلات خوشمزه، اتصال راحت و سریع به WiFi . مرکز آبگرم با کابینی برای ماساژ و تمرین یوگا همچنین باشگاه بدنسازی نیز در دسترس می باشد. تا لذت این هتل افسانه ای را دو چندان کند. در هتل کنراد بالیهر روز صبحانه برای دو بزرگسال و دو کودک سنین زیر 5 سال در اتاق و سوئیت شما تدارک دیده می شود.

همچنین هتل کنراد بالیامکانتی برای ویژه معلولین، سوئیت مخصوص تازه عروس را فراهم می کند و در آن کتابخانه، صندوق امانات، اتاق بازی مخصوص کودکان و نگهداری انان را فراهم می باشد. از امکانات ورزشی چون تنیس، بیلیارد، پینک پنک، اسب سواری، دوچرخه سواری، موج سواری و بدنسازی نیز علاقمندان می توانند استفاده کنند. فروشگاه ها و مراکز تجاری (صرافی و خدمات تور و خرید و فروش بلیط) نیز در دسترس می باشند.

رستوران ها و کافه شبانه روزی با ارئه انواع غذا و نوشیدنی:

  • ناهار خوری خارج از منزل ساحلی ( هشت درجه جنوبی )
  • غذاهای ژاپنی RIN با پیچ و تاب های بین المللی
  • چشمه آب گرم و استخر
  • کافی شاپ جهت سرو کوکتل و چای عصرانه

 باغ های هتل کنراد بالی آراسته به گل یاسمن معطر و آبشار که پس زمینه ای زیبا را از این هتل به نمایش می گذارد. سالن داخلی برای برگزاری جشن با ظرفیت 540 نفر و سالن های مکمل داخلی دیگر شامل حوزچه آب و نیلوفر آبی شناور می باشند. هتل کنراد بالیمحل ایده آل برای همه موارد، از کنفرانس های بین المللی به جلسات صمیمی است. سالنی با 531 متر مربع با هفت اتاق جلسه اضافی و اتاق هیئت مدیره، هر اتاق با ویژگی ها، تجهیزات و امکانات کامل با دسترسی به یک فضای باز شبیه به حیاط. یک مرکز تجاری یا بازرگانی برای کسب و کار در مجاورت مرکز کنفرانس واقع شده است با ارائه خدمات منشیگری و اجاره تجهیزات.

هتل کنراد بالی مشاورانی برای برگزاری یک جشن عروسی منحصربفرد و به یادماندنی را پیشنهاد می کنند. امکانات زیبا از فضای کنراد بالی تا فراهم آوری تدارکات لازم برای تداعی یک جشن رویا توسط تیم متخصص و باتجربه کنراد برای شما به ارمغان آورده می شود.

تمام آنچه شما نیاز دارید، از سپری کردن تعطیلات تا برگزاری جلسات و مراسم و جشن ها را می توانید به تیم مجرب هتل کنراد بالیبسپارید و نهایت لذت را تجربه کنید و برای خود و دیگران خاطراتی گرانبها برجای بگذارید.