هتل کلوب بالی میراژ

بازدید: 587

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تمرکز هتل کلوب بالی میراژ روی خد-مات هتل است و اتاق‌های هتل کلوب بالی میراژ نیز بسیار مقرون به صرفه ساخته شده اند. اتاق خواب، اتاق نشیمن و آشپزخانه، با هیچ دیواری از همدیگر جدا نشده اند. اتاق‌های هتل کلوب بالی میراژ دارای بالکن اختصاصی به همراه میز صبحانه است. غذا و چای خوردن در بالکن اتاق‌های هتل کلوب بالی میراژ نیز لذت بی نظیری خواهد داشت. اتاق‌هایی که رو به اقیانوس آرام و باغ‌های نخل سر به فلک کشیده هتل است. استخر هتل کلوب بالی میراژ نیز در فضای باز ساخته شده است.

اما چرا به این هتل، هتل کلوب بالی میراژ می‌گویند؟ یک کافه 24 ساعته در هتل کلوب بالی میراژ وجود دارد که دارای بوفه اندونزیایی و بین‌المللی است. برنامه‌های شبانه هتل کلوب بالی میراژ نیز برای مهمانان در نظر گرفته شده است.

به غیر از این‌ها، هتل کلوب بالی میراژ دارای خدمات یک هتل ریزورت نیز هست. خدماتی مانند مرکز اب گرم، سلامتی، ماساژ درمانی و اسپا که در هتل‌های ریزورت موجود است، در هتل کلوب بالی میراژ نیز موجود است.

سه رستوران مختلف در هتل کلوب بالی میراژ وجود دارند که غذاهای بین المللی و محلی را سرو می‌کنند. رستوران غذاهای اندونزیایی، رستوران چینی و رستوران منو باز بین المللی، سه رستوران مختلف هتل کلوب بالی میراژ ‌هستند.