هتل کارما جیم باران بالی

بازدید: 651

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

هتل کارما جیم باران بالی دارای ویلاهای اختصاصی زیبایی است که دارای استخر خصوصی نیز هستند. استخرهایی که در کنار همه آنها، صندلی‌های استراحت کنار استخر و حمام آفتاب نیز قرار گرفته است.

ویلاهای هتل کارما جیم باران بالی در اندازه‌های یک تخته تا چهار تخته ارائه می‌شود و برای خانواده‌ها مکان مناسبی است. زمین بازی کودکان و استخر کودکان نیز در هتل کارما جیم باران بالی طراحی شده است تا بچه‌ها، خاطره بسیار شیرینی از بالی در ذهنشان باقی بماند.

هتل کارما جیم باران بالی یک هتل لوکس به حساب می‌آید و طراحی آن بسیار مدرن است. با آن که از الاچیق و دیوارهای سنگی سبک آسیای شرقی در طراحی آن به کار رفته است، اما امکانات هتل از جمله مبلمان، سرویس بهداشتی و حمام آن دارای طراحی کاملاً مدرن و اروپایی هستند. مانند دیگر هتل‌های ریزورت، هتل کارما جیم باران بالی نیز دارای خدمات ماساژ و اسپا و استخر آب گرم است.

برای صرف وعده‌های غذایی در کارما جیم باران بالی، می‌توانید سری هم به رستوران شیک هتل کارما جیم باران بالی بزنید. صبحانه در هتل کارما جیم باران بالی رایگان و به صورت بوفه باز است. ناهار و شام نیز به انتخاب میهمانان کارما جیم باران بالی، قابل انتخاب است.