هتل ویلای بالی آگانگ

بازدید: 595

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

ویلای بالی آگانگ یک هتل سه ستاره است که در نزدیکی ساحل کوتا قرار دارد. فضای ساکت و دلنشینی که با منظره ای از شالیزارهای بالی در اتاق‌های ویلای بالی آگانگ‌ حکمفرما است. منظره ای که فضای مدرن شهری را با فضای روستایی شالیزارهای بالی ترکیب می‌کند.

اتاق‌ها و ویلاهای ویلای بالی آگانگ‌ دارای معماری کشور اندونزی هستند. آلاچیق‌هایی که در حیاط ویلای بالی آگانگ قرار گرفته اند، نمونه بارز این معماری اسیای شرقی هستند.

تراس‌های ویلای بالی آگانگ نیز از این معماری استفاده شده است. تراس‌ها در زیر یک آلاچیق زیبا قرار گرفته اند. معماری دیوارها و پنچره‌ها نیز همین گونه است. دیوار ویلاهای ویلای بالی آگانگ‌ با گل‌های بلند و درختان زیبای آسیایی احاطه شده اند که دیوارها را کاملاً پوشانده اند. خوردن صبحانه یا نهار در تراسی که در زیر یک آلاچیق حصیری و در مکانی که توسط برگ‌های بلند گیاهان احاطه شده است، لذتی بسیار خواهد داشت.

مکان قرار گیری ویلای بالی آگانگ‌ نیز بسیار مناسب است. تنها 15 دقیقه تا فرودگاه بالی به نام انگوراه رای فاصله دارد و به مرکز بخش شهری جزیره بالی نیز بسیار نزدیک است. برای خرید در بالی و گشت و گذار در منطقه باستانی و سنتی بالی، می‌توانید از مسئولان ویلای بالی آگانگ‌ یک ماشین اجاره نمایید و از امکانات و دیدنی‌های بالی بازدید کنید. رستوران‌ها و سرگرمی‌های بی نظیری نیز در ویلای بالی آگانگ در نظر گرفته شده است.