هتل هارد راک بالی

بازدید: 672

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

هتل هارد راک بالی که از سبک موسیقی راک اند رول الهام گرفته است و گیتارهای بزرگ ان نمادی از سبک موسیقی است که نیروی روح بخشی را منعکس می کند. این اقامتگاه زیبا و روح بخش مقاصد بسیاری برای گردشگران ایجاد کرده است که هر چیزی را امکانپذیر می سازد. استراحت در کنار استخر، صخره نوردی و وجود باشگاه های تفریحی و سرگرمی بسیار در فضای باز برای تمام اعضای خانواده و بچه ها و درمان های آبگرم بسیاری فراهم است. رستوران هایی با سرآشپزهای نمونه و ماهر و منوی غذایی متنوع وجود دارد که شهرت زیادی به ارائه منو وسوسه انگیز آغشته به رنگ و بوی محلی دارد.

در هتل هارد راک بالی اتاق کازینو هارد راک است که انواع بازی ها و سرگرمی مهیا است، از جمله بازی تخته نرد که برنده می تواند به بلیت رایگان برای تماشای کنسرت مورد علاقه خود را در ردیف اول دریافت کند. در حین تفریح و بازی انواع نوشیدنی و غذا نیز سرو می گردد.

امکانات رفاهی و خدمات هتل هارد راک بالی بسیار هستند وجود اتاق بازی و تفریحات بسیار برای کودکان، استخر، سونا، جکوزی، ماساژ و آبگرم، اتاق ها و تخت های تمیز با سرویس بهداشتی کامل، دکوراسیونی شیک به همراه مبلمان و تجهیزات کامل تلویزیون، تلفن، میز و صندلی، لباسشویی و خشکشویی، آرایشگاه، فروشگاه ها و مراکز تجاری، صرافی، ترانسفر فرودگاهی، صندوق امانات و پارکینگ رایگان، اتاق و امکانات برای معلولین، باشگاه بدنسازی و وجود باغ بزرگ و زیبا در هتل، این اقامتگاه زیبا و مجلل را از اهمیت زیادی برخوردار کرده است.