هتل مایا لوکا ویلا بالی

بازدید: 605

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

در فاصله بسیار کوتاهی از ساحل پتیتنگت قرار گرفته است. اما باوجود این امکانات رفاهی، صرفاً برای بازدید از بالی و گشت و گذار در بخش‌های مختلف جزیره بالی لازم است که از اتاق خود د ر مایا لوکا ویلا بالی خارج شوید. ویلاهای مایا لوکا ویلا بالی از طریق سنگفرش‌های باریکی به هم دیگر وصل شده اند.

صندلی‌های کنار استخر، تراس بسیار زیبا و رویایی در زیر یک آلاچیق با سبک معماری اسیای شرقی، از ویژگی اتاق‌های مایا لوکا ویلا بالی است. فضای سبز درون حیاط مایا لوکا ویلا بالی به شکل درختان زیبای اسیایی و بوته‌های بلند است که رفت و آمد از بین آنها بسیار راحت است.

برای هر اتاق در مایا لوکا ویلا بالی یک استخر خصوصِ، اتاق نشیمن باز که در تراس قرار گرفته است و مکانی برای حمام آفتاب قرار گرفته است. حمام‌های مایا لوکا ویلا بالی در یک فضای نیمه باز قرار گرفته است.

مایا لوکا ویلا بالی در فاصله ده کیلومتری فرودگاه بین المللی بالی به اسم Ngurah rai و ساحل زیبای کوتا قرار گرفته است. برای خروج از مایا لوکا ویلا بالی‌، سرویس رفت و آمد شهری و اجاره ماشین در نظر گرفته شده است. بنابراین گشت و گذار در طبیعت و بازگشت به مایا لوکا ویلا بالی کار زیاد سختی نخواهد بود.