هتل ساتیوا سانور کاتیج بالی

بازدید: 581

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

این هتل کوچک و جمع و جور، دارای خدماتی مشابه به هتل‌های 5 ستاره نیز هست. از جمله این خدمات، خدمات ماساژ، اسپا و مرکز آب گرم است که معمولاً در هتل‌های ریزورت وجود دارد. از این نظر، ساتیوا سانور کاتیج بالی نیز یک هتل ریزورت به حساب می‌آید.

استخر ساتیوا سانور کاتیج بالی طراحی منحنی دارد و کل فضای کوچک هتل را در بر می‌گیرد. در کنار استخر ساتیوا سانور کاتیج بالی نیز، صندلی‌های حمام آفتاب و نوشیدنی دیده می‌شود که برای استراحت در کنار استخر و باغ ساتیوا سانور کاتیج بالی در نظر گرفته شده اند.

همه اتاق‌های ساتیوا سانور کاتیج بالی به باغ این هتل نیز راه دارند. اگر تمایل دارید که در باغ ساتیوا سانور کاتیج بالی ‌قدم بزنید، کافی است از در بالکن اتاق خارج شوید و گشتی بر روی سنگفرش‌های ساتیوا سانور کاتیج بالی ‌بزنید.

رستوران ساتیوا سانور کاتیج بالی نیز در یک فضای کاملاً صمیمی و با صندلی‌های چوبی گرد در طبقه همکف هتل وجود دارد. غذاهایی که در رستوران ساتیوا سانور کاتیج بالی سرو می‌شوند، مطابق ذائقه افرادی است که از سراسر دنیا، مخصوصاً اروپا به آن سر می‌زنند.

برنامه‌های گردش در بالی در ساتیوا سانور کاتیج بالی ‌نیز وجود دارد که از طریق آن می‌توانید به نقاط دیدنی جزیره بالی سر بزنید.