هتل رویال بیچ سمینیاک بالی

بازدید: 623

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

رویال بیچ سمینیاک بالی نیز مانند بقیه هتل‌های معمول این منطقه، به شکل ویلای اختصاصی ساخته شده اند. این ویلاهای اختصاصی دارای استخر خصوصی، باغ خصوصی کوچک و صندلی‌های کنار استخر هستند که بالاترین حد آرامش و رفاه را فراهم می‌کنند. در بالکن اختصاصی اتاق‌های رویال بیچ سمینیاک بالی، میز و صندلی صبحانه نیز قرار گرفته است.

سه رستوران در رویال بیچ سمینیاک بالی وجود دارد. امکان خوردن غذا در اتاق وجود داردف اما بهتر است سری به یکی از سه رستوران رویال بیچ سمینیاک بالی نیز بزنید.

رستوران هوسک در رویال بیچ سمینیاک بالی، صبحانه را به صورت سلف سرویس ارائه می‌کند. برای وعده‌های ناهار و شام نیز، این رستوران غذاهای آسیایی خوشمزه را ارائه می‌کند. دو رستوران دیگر نیز در رویال بیچ سمینیاک بالی، غذاهای مدیترانه ای و غذاهای ژاپنی سرو می‌کنند. سلیقه مزاجی ایرانی‌ها به غذاهای مدیترانه ای نزدیک تر است و اگر عاشق هیجان خوردن غذاهای اسیایی و ژاپنی نیستید، رستوران غذاهای مدیترانه ای را به نام کاپریس انتخاب کنید. با اینحال توصیه می‌شود در سفر،کمی هم از غذاهای اسیای شرقی میل کنید تا ماهیت سفر به آسیای شرقی را به طور کامل درک نمایید.