هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی

بازدید: 649

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی دارای 7 رستوران لوکس، 9 فضای آزاد جهت تفرج و سرگرمی، آبگرم برای شنا و آب درمانی، یک مرکز تناسب اندام، استخر مجسمه بزرگ، سکوی فرود هلیکوپتر، نزدیکی به مراکز بزرگ تجاری و مکانی برای پیاده روی می‎باشد.

هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی به دلیل نزدیکی به مراکز خرید برای توریستها‎ جذابیت خاصی دارد. از ویژگیها‎ی منحصر به فرد هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی ، وجود باغها‎یی که دور تا دور هتل را احاطه کرده اند، می باشد. استخر با فضای باز و نزدیک به کافیه نیز از دیگر مزایای هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی به شمار می‎رود.

به طور کلی از دیگر امکانات هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی می‎توان به موارد زیر اشاره کرد:

-سالن‎ها‎ی کنفرانس

-مراکز تفریحی و سالن رقص

-کافه و بوفه صبحانه در کنار ساحل

-ماساژ پس از شنا در استخر و یا ساحل

-وجود غذاهای بومی جزیره بالی و غذاهایی ایتالیایی

-امکانات حمل و نقل با هلیکوپتر بر فراز جزیره

-دسترسی مستقیم برخی از اتاق‎ها به باغ خصوصی و استخر

-وجود تلویزیونها‎ی ال سی دی 32 اینچ در هر یک از اتاقها‎ی

-وجود صندوق امانات برای نگهداری وجوه نقد و اشیا گران قیمت توریستها‎

- امکان انجام امور تجاری در مکانهای ویژه جلسات

-وای فای رایگان در سراسر هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی

هدف اصلی از اقامت در هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی تنها کسب سود نیست بلکه بر جای گذاشتن خاطرات شیرین در ذهن مسافران و گردشگران یکی از اهداف بلند مدت تمامی کارکنان این هتل می‎باشد. نشستن در میان باغها‎ی گرمسیری هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی و خواندن کتاب شاید یکی از جذاب‏ترین کارهایی باشد که یک فرد می‎تواند در طی زندگی تجربه نماید.

سالن رقص که در هتل هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی در نظر گرفته شده است با ظرفیت 350 تا 800 نفر می‎تواند مکانی مفرح برای برگزاری جشن باشد.

رستوران برکه در هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی یکی از بزرگترین مکانها برای تست کردن غذاهای بین المللی و انواع غذاهای دریایی به شمار می‎رود. وجود انواع نوشیدنی، ساندویچ، کیک و شیرینی های محبوب جهانی از دیگر مزایای هتل دیسکاوری کارتیکا پلازا بالی می باشد.