هتل الیت بالی

بازدید: 515

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

خورشید، دریا، شن و ماسه بهترین ترکیب از طبیعت زیبا را در ساحل الیت برای شروع تعطیلات شاد تابستان کنار دوستان ب ارمغان می آورد. ویلای ساحلی الیت برای کسانی که دوست دارند پیاده روی کنند و سن و ماسه های ساحل را در لابلای انگشتان پای خود احساس کنند و آرامش بگیرند بهترین انتخاب خواهد بود.

داشتن یک جشن ویژه برای عروسی، تولد، میهمانی دوستانه، جلسات بزرگ و همایشهای مهم برای همه از اهمیت خاصی برخوردار است که میتوانید از امکانات و شرایط خاص و کامل سالن بزرگ الیت برای پذیرش میهمانانتان بهره بگیرید و بهترین خدمات را به آنان ارائه دهید.

بیش از 200 ویلا و سوئت لوکس توسط تیم الیت بازرسی و پذیرای میهمانان می باشد. این ویلاها همگی مجهز هستند به مجرب ترین کادر پرسنلی از مدیر، کارمندان پذیرش، پیشخدمت، آشپز، باغبان و امنیتی بالا و همه برای خدمت گذاری آماده و پذیرای میهمانان الیت هستند. تیم الیت برای بازدید و انتخاب ویلای مناسب و مورد نیاز شما همراهتان هستند تا با آسودگی خاطر آنچه را نیاز دارید فراهم کنند و در اختیار شما به بهترین شکل ممکن قرار دهند. این مکان اقامتی زیبا ایمن و مطئن امکانات ویژه خود را برای میهمانانش تضمین می کند و افسران امنیتی تمام وقت در دسترس خواهند بود تا با آرامش خیال از تعطیلات در کنار خانواده و دوستان لذت ببرید.

هتل الیت بالی دارای امکانات متنوعی است از جمله اتاق ماساژ ، استخر روباز، آب گرم و خدماتی چون لباسشویی،اتو کشی، سشوار، راننده (سرویس رایگان)، رستوران و باغ .