تور نوروز بالی

دسته بندی: لیست تور های بالی
بازدید: 923

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 برای تور نوروز بالی ، هم راه هوایی وجود دارد و هم راه زمینی. پرواز به جاکارتا، گزینه بسیار بهتری برای تور نوروز بالی‌ است. پرواز از جاکارتا به بالی، حدود یک ساعت و نیم طول خواهد کشید. بالی دارای فرودگاه بین المللی نیست و برای تور نوروز بالی‌، ابتدا باید به جاکارتا و سپس به بالی سفر کرد. برای تور نوروز بالی‌ در فرم مخصوص ویزا که دریافت می‌نمایید، برای پر کردن محل اقامت و هتل محل اقامت باید دقت لازم را داشته باشید. محل اقامت اندونزی و اسم هتل اقامتی، بالی است.

بنر نمونه 870*120

در تور نوروز بالی‌ هوای معتدلی را تجربه خواهید کرد. در تور نوروز بالی ممکن است به باران‌های موسمی شدید بالی برسید. درجه حرارت در تور نوروز بالی‌ بین 20 – 25 درجه است و فصل بارندگی نیز در بالی، در حال اتمام است.

برای تور نوروز بالی‌ نیاز به ویزای کشور اندونزی هست که برای اکثر مسافرین در فرودگاه آن صادر می‌گردد. اما برای ایرانی‌ها، باید قبل از سفر، ویزای خود را از سفارت اندونزی، واقع در خیابان بخارست تهران، دریافت نمایید. برای اخذ ویزا باید 45 دلار و برای خروج از کشور اندونزی، حدود 15 دلار باید برای عوارض خروج به کشور اندونزی پرداخت نمایید. پرینت حساب بانکی و گواهی اشتغال به زبان انگلیسی برای دریافت ویزا الزامی است.