تور تابستانی بالی

دسته بندی: لیست تور های بالی
بازدید: 1018

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استفاده از بعضی جذابیت‌های بالی مانند پارک آبی واتریوم، در تور تابستانی بالی امکان پذیر است. در تور تابستانی بالی ‌به راحتی می‌توانید به ساحل نوزا دوآ سر بزنید و یکی از جذاب ترین مکان‌هایی که مورد توجه اکثر تاجران و بازرگانان بزرگ دنیا است را ببینید. ساحل نوزا دوآ که به معنی ساحل دوم است، شبه جزیره ای کوچک در بخش منتهی الیه جنوبی جزیره بالی است. برای رسیدن به سواحل نوزا دوا در تور تابستانی بالی‌ ، باید از روستاهای محلی بالی دل بکنید و به لوکس ترین بخش جزیره بالی در تور تابستانی بالی‌ برسید.

بنر نمونه 870*120

 بستگی به نظر توریست‌ها دارد که دنبال چه چیزی در تور تابستانی بالی‌ هستند. گوشه و کنار نوزا دوآ پر از زمین‌های گلف و هتل‌هایی رویایی است که چند روز زندگی در آنها، خستگی چند سال انسان را در می‌کند.

برنامه بازدید از معبد‌های مختلف این جزیره در تور تابستانی بالی گنجانده شده است که معماری شرق آسیایی آنها، بسیار زیبا و مسحور کننده است. معبد لوت یا تانا لوت، در شبه جزیره ای بسیار کوچک قرار گرفته است و در تور تابستانی بالی‌ ، سطح آب دریا به اندازه ای پایین خواهد آمد که بتوان از تانالوت دیدن کرد. معبد اصلی بالی که در تور تابستانی بالی‌ نباید از دست داد، معبد مادر است که در ارتفاعی بسیار بالا و در کوهپایه یکی از آتش فشان‌های جزیره بالی قرار گرفته است.