تور بالی کولالامپور

در تور بالی کولالامپور، مسافران پس از عزیمت در این شهر توسط یک راهنما به هتلی که از قبل برای آنها تدارک دیده شده، هدایت می‎گردند و پس از یک استراحت کوتاه برای بازدید از مکانهای توریستی وارد شهر می‎شوند. لازم به گفتن است که هزینه حمل و نقل در داخل شهر بر عهده آژانس مسافرتی می‎باشد و در طی مدت اقامت هیچگونه مشکلی در رابطه با رفت و آمد وجود نخواهد داشت. ضمن این که در حین گشت و گذار در شهر، تور بالی کولالامپور دارای مترجم بوده تا مسافران در برقراری ارتباط با ساکنین کولالامپور مشکلی نداشته باشند. بخشی از هزینه‎ها‎ی دریافتی تور بالی کولالامپور نیز صرف تهیه غذا می‎گردد که براساس سلیقه گردشگران سفارش داده می‌شود. از دیگر مزایای تور بالی کولالامپور ، اجاره ماشین به منظور راحتی گردشگران می‎باشد.

بنر نمونه 870*120

از جمله مکان‎های دیدنی شهر کولالامپور می‎توان به قصر پادشاه، میدان استقلال، معبد محامرامن، برج‎ها‎ی دوقلو پتروناس، و ... اشاره نمود. مراکز نگهداری فیل یکی از معدود مکان‎هایی است که موجب هیجان توریست‎ها‎ می‎شود. این مرکز که تحت حمایت انجمن حیات وحش مالزی است، پذیرای مسافرین می‎باشد. وجود جنگل‎ها‎ی استوایی که تنها 1 ساعت نیم با شهر کولالامپور فاصله دارد، یک سفر فراموش نشدنی را در ذهن توریست‎ها‎ و گردشگران بر جای می‎گذارد. در طی مسیر نیز راهنمای تور بالی کولالامپور به معرفی مکانهای مختلف می‎پردازد.

 

مالزی کشوری متشکل از سه گروه مالایی، هندو چینی است لذا در تور بالی کولالامپور، مسافران علاوه بر آشنایی با فرهنگ مردم مالایی، با سنت‎ها‎ی چینی‎ها‎ و هندوها نیز آشنایی پیدا می‎کنند. حضور در بازار پتالینگ چینی‎ها‎ در آن به تجارت مشغول هستند، جزئی از برنامه تور بالی کولالامپور می‎باشد. مشاهده معابد نیز موجب شناخت و آشنایی بیشتر توریست‎ها‎ با آداب مذهبی هندوها می‎گردد.