تور بالی ژانویه

اما اروپایی‌ها در سال‌های گذشته برای تور بالی ژانویه برنامه‌های خاصی تدارک دیده اند. به دلیل جو آسیای شرقی بالی و اهمیت مکان‌های باستانی در این جزیره، فضای جشن‌های تور بالی ژانویه‌ برای خانواده‌ها مناسب تر است. بالی نیز یکی از بهترین جزایر توریستی دنیا است و تنها جزیره ای در اندونزی است که گردشگری بین المللی دارد.

بنر نمونه 870*120

 جشنواره‌ها و مراسم زیادی در تور بالی ژانویه توسط اهالی اندونزی تدارک دیده شده است. جشن سال نو در تور بالی ژانویه از 31 تا دسامبر تا یکم ژانویه (دو روز ابتدایی و انتهایی سال) برگزار می‌شود. شب سال نو، جشنواره‌های خیابانی، صدای ترومپت و جشن و پایکوبی زیادی شنیده می‌شود. اما شب قبل از سال نو در تور بالی ژانویه، همه مردم با سکوت کردن، تلاش دارند که کسب ارامش کنند. آرامشی که قرار است تمام سال با آن‌ها باشد.

در نقاط مختلف اندونزی و از جمله بالی، جشن سال نو برگزار می‌شود. کارناوال‌ها با شکل و شمایل آسیای شرقی و لباس‌های محلی خودشان جشن‌هایشان را برگزار می‌کنند. این جشن‌ها در جاکارتا که پایتخت اندونزی است، شور و حال بیشتری دارد اما بالی نیز به عنوان قطب گردشگری اندونزی، جشن‌های مخصوص به خود را دارد. معبد مادر که بزرگترین معبد بالی است، کوتا بیچ که دارای بازارچه‌های سنتی فراوان است جزو مکان‌های اصلی تور بالی ژانویه‌ به حساب می‌آیند. ساحل نوزا دوآ نیز به عنوان لوکس ترین منطقه بالی، مراسم خاصی برای تور بالی ژانویه‌ در نظر گرفته اند.