تور بالی هوایی

دسته بندی: لیست تور های بالی
بازدید: 980

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

طولانی بودن مسیر تور بالی هوایی اجازه پرواز مستقیم به بالی را نمی دهد. البته در بالی فرودگاه بین المللی وجود ندارد و چاره ای به جز توقف در جارکارتا برای تور بالی هوایی‌ نیست.

 قبل از اقدام برای تور بالی هوایی‌ ، باید مدارک ویزای خود را آماده کنید. با این که ویزای سفر به اندونزی برای اکثر کشورها در فرودگاه صادر می‌شود، اما هموطنان عزیز باید در تهران و از سفارت اندونزی در خیابان بخارست اقدام کنند. هزینه دریافت ویزا برای ایرانیان، 45 دلار آمریکا می‌باشد.

بنر نمونه 870*120

تور بالی هوایی‌ از طریق ایرلاین‌های مختلف از قطر، دوبی و ابوظبی امکان پذیر است. ابتدا باید مسیر فرودگاه امام خمینی، به یکی از فرودگاه‌های کشورهای حوزه خلیج فارس را طی کرد. این مسیر حدود دو ساعت در تور بالی هوایی‌ طول خواهد کشید. در ادامه نیز، از کشور دوم به جاکارتا، حدود هشت ساعت تا توقف اول در سنگاپور یا نه ساعت تا جاکارتا راه خواهید داشت. در ادامه نیز برای رسیدن به فرودگاه زیبای دنپاسار در بالی، حدود یک ساعت و نیم تا دو ساعت پرواز خواهید داشت.

امکانات مناسبی در فرودگاه دنپاسار برای تور بالی هوایی در نظر گرفته شده است. دسترسی رایگان به اینترنت، آژانس‌های مسافرتی، سرویس اتوبوسرانی و استراحتگاه‌های‌های VIP در فرودگاه، تور بالی هوایی را آسان کرده است.

به محض رسیدن به بالی، مسافرین هتل‌ها با سرویس‌های مخصوص همان هتل‌ها که در فرودگاه منتظر هستند، به سمت هتل‌ها رهنمون خواهند شد.