تور بالی هتل 5 ستاره

در تور بالی هتل 5 ستاره ، یکی از معروف ترین هتل‌ها، هتل گرند هی‌آت بالی است. معماری متفاوت در‌ سواحل نوزا دوآ که منطقه لوکس بالی است قرار دارتد. ساحل نوزا دوآ، دارای بهترین هتل‌ها و امکانات است و تور بالی هتل 5 ستاره شما را به این منطقه رویایی خواهد برد.

 از ان جا که آسیای شرقی‌ها در خدمات طبی و رفاهی زبانزد هستند، تور بالی هتل 5 ستاره را در یک هتل 5 ستاره ریزورت تهیه نمایید. چشمه‌های آب گرم، خدمات زیبایی و سلامتی و قرار گرفتن در میان جنگل‌های انبوه گرمسیری، لذتی است که در تور بالی هتل 5 ستاره خواهید برد.

بنر نمونه 870*120

 در ساحل نوزا دوآ که برای تاجران و بازرگانان بزرگ، محل برگزاری همایش‌ها و سمینارهای مهم است، هتل‌های لوکس زیادی دیده می‌شود و امکانات رفاهی از جمله زمین گلف، چشمه‌های اب گرم، ساحل چشم نواز، آلاچیق‌های حصیری در کنار استخرهای مجلل و درختان انبوه گرمسیری وجود دارند.

تور بالی هتل 5 ستاره شما را به دیدن اماکن باستانی هم خواهد برد. برای این کار لازم است که از نوزا دوآ که در منتهی الیه جزیره زیبای بالی قرار گرفته است به سمت بالا حرکت کنید و وارد محیط محلی و روستایی بالی، شالیزارهای پله پله برنج، درختان سر به فلک کشیده و آبشارها ریز و درشت جزیره شوید. در تور بالی هتل 5 ستاره حتماً بازدید از معابد زیبای بالی، از جمله معبد مادر، معبد لوت و... را از دست ندهید.