تور بالی دریایی

دسته بندی: لیست تور های بالی
بازدید: 990

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از آن جا که سر با کشتی در ایران خیلی جا نیافتاده است و بیشتر سفرهای خارج از کشور از طریق هوایی انجام می‌شود، تور بالی دریایی‌ می‌تواند یک فرصت ایده آل باشد. با این حال، پر کردن یک کشتی برای تور بالی دریایی‌ کار بسیار سختی است. زیرا گنجایش یک کشتی، بسیار بیشتر از یک هواپیمای ایرباس است.

بنر نمونه 870*120

 برای این که تور بالی دریایی‌ را تجربه کنید، لازم نیست حتماً از خود ایران و از بندرهای جنوبی برای تور بالی دریایی‌ استفاده کنید. هنگامی که به بالی سفر کردید، می‌توانید یک تور بالی دریایی را در اطراف جزیره تجربه کنید. شرکت‌های ایرانی که اقدام به ثبت نام برای تور بالی دریایی می‌نمایند، معمولاً از شرکت‌های خارجی و کشتی‌های خارجی استفاده می‌کنند. کشتی‌هایی که به مانند یک هتل شناور هستند و سفر با آنها مخصوصا، تور بالی دریایی‌ می‌تواند بسیار لذت بخش باشد.

امکاناتی که در تور بالی دریایی منتظر شما است، اتاق‌هایی که همه آنها منظره دریای شناور را دارند، برنامه‌های مختلف روی عرشه کشتی، اتاق‌های کودکان و بارهای نوجوانان برای افراد زیر 18 سال، وعده‌های غذایی رایگان در طول تور بالی دریایی و... است.

بالی به جزیره خدایان مشهور است و بهترین جزیره توریستی دنیا است. بالی در محل تلاقی اقیانوس آرام و اقیانوس هند قرار گرفته است و این تلاقی، هوای خاص و عجیبی به این جزیره توریستی داده است. تا قبل از ثبت شدن بالی در بین جزیره‌های برتر گردشگری، اکثر افراد ساکن در جزیره بالی، اهل اندونزی بوده اند که با گسترش این جزیره، اروپایی‌ها نیز در آن برای تجارت و گردشگری، حضور پیدا کردند.