تور بالی با پرواز قطری

اگر دائما به بالی سفر می کنید پیشنهاد ما برای شما برای پروازی ایمن استفاده از این ایرلاین و شرکت در تور می باشد.زیرا در این صورت علاوه بر داشتن سفری ایمن هزینه ی کمتری را پراخت می کنید.

قطر ایرویز، هواپیمایی قطری یا قطری ایر لاین شرکت هواپیمایی ملی قطر و حامل پرچم کشورقطر است، که از ماه اکتبر ۲۰۱۳ به‌عنوان یکی از اعضای اصلی اتحادیه بین المللی وان‌ورلد به‌حساب می‌آید.

بنر نمونه 870*120

تمامي قيمت ها در تور بالی با پرواز قطری روي اتاق هاي استاندارد هتل ها بسته شده است. 

خدمات  تور بالی  با پرواز قطری: پرواز قطر-اقامت ۷شب و ۸ روز در هتل همراه با صبحانه-ترانسفر فرودگاهی- گشت شهری همراه با ناهار-سیم کارت- لیدر فارسی زبان می باشد.

لذت بردن بسیاراز سواحل بکر، جزایر نفس گیر و بیادماندنی، منطقه ای غنی از غنی از فرهنگ و تاریخ بکر و بومی بالی، امکانات مدرن در سطح جهانی ،خاطره ای  لذت بخش از غذاهایی که آب دهان را به واکنش وا می دارد همگی در تور بالی با پرواز قطری امکان پذیر می باشد.و البته مراکز خرید مدرن که می توان یک لیست طولانی از خرید تهیه نمود از جمله مواردی است که در این تورها اجرا می شود.

 فرودگاه بین المللی بالی یا فرودگاه دنپازار سومین فرودگاه پرترافیک کشور اندونزی محسوب می شود.اگر در تور بالی با پرواز قطری شرکت می کنید باید بدانید فاصله پروازی این فرودگاه تا تهران با حساب توقف در دوحه و کوالالامپور در حدود15 ساعت است.

 

 

 

.