بهترین تور بالی

دسته بندی: لیست تور های بالی
بازدید: 941

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 برای این که بهترین تور بالی را تجربه کنیم، ابتدا باید در مورد ویژگی‌های جزیره بالی و سپس در مورد هتل‌های بالی اطلاعات کسب کنیم. دیدن جاذبه‌های طبیعی جزیره بالی، به تنهایی کافی است تا بهترین تور بالی‌ را تجربه کنیم. در جزیره بالی، شالیزارهای پلکانی برنج آن شهرت جهانی دارند. در همه جای بالی، این شالیزارها دیده می‌شود و رودها و آبشارهای کوچک و بزرگ زیادی در سرتاسر جزیره دیده می‌شود.

بنر نمونه 870*120

معماری شرق اسیایی بالی، شما را مسحور خواهد کرد. سرهای اژدها در تمام معماری بالی دیده می‌شود و مکان‌هایی مانند معبد مادر، در منطقه باساکی که بزرگترین معبد هندو است را حتماً در بهترین تور بالی‌ باید بازدید کنید. معبد مادر در سطح 1000 متری بالاتر از دریا و در کوهپایه یک اتش فشان ساخته شده است. تانا لوت نیز یکی از معابد دیگر بالی است که در یک جزیره بسیار کوچک در نزدیکی بالی ساخته شده است. اگر دریا در حالت مد باشد، می‌توان برای دیدن تانالوت در این جزیره، در بهترین تور بالی‌ اقدام کرد.

برای دیدن زیبایی‌های طبیعی در بهترین تور بالی‌ باید به منطقه اوبود رفت. اوبود شامل روستاها و محله‌های مسکونی زیادی است که بیشتر زیبایی‌های بالی را در خودش جای داده است. مسیر چشم نواز این روستا، بهترین تور بالی‌ را برای شما خواهد ساخت.