هزینه سفر به بالی

هزینه سفر به بالی با توجه به انتخاب شما برای نوع سفر به بالی تابع شرایط مختلف است. چند دلیل مهم و اساسی در هزینه سفر به بالی تاثیرگذارند.

از جمله زمان سفر به بالی، نوع سفر به بالی، مدت اقامت در بالی و قیمت هتل در بالی. هر کدام از این دلایل، می‌تواند تاثیر مستقیم بر روی هزینه سفر به بالی داشته باشند. در ادامه به بررسی دلایل کم و زیاد شدن هزینه سفر به بالی صحبت می‌کنیم.

  زمان سفر

هر ساله در ایام نوروز تعداد پروازهای چارتر بالی افزایش پیدا می‌کند. با افزایش بلیط‌های چارتر پرواز بالی، هزینه سفر به بالی و همچنین بلیط هواپیما ارزانتر می‌شود. اگر بخواهید با یک شرکت ایرانی به بالی سفر کنید، با توجه به این که قیمت‌ها به ریال محاسبه می‌شوند، در مقابل پروازهای ترک بالی، هزینه سفر به بالی کم می‌شود. در ضمن شما با یک شرکت ایرانی طرف هستید.

بنر نمونه 870*120

سفر هوایی

پرواز به بالی برای کسانی که نمی خواهند مدت زمانی زیادی در بالی اقامت کنند، گزینه مناسبی است. هر چند ممکن است به نظر برسد با این کار، هزینه سفر به بالی افزایش می‌یابد. اما خستگی کمتری دارد و می‌توانید در زمان کمتری سفر کنید. طول پرواز به بالی حدود سه ساعت است.

زمینی

حدود 2000 کیلومتر بین تهران و استانبول مسافت زمینی وجود دارد. می‌توانید از شرکت‌های اتوبوسرانی بین المللی یا اتومبیل شخصی استفاده کنید. اما 45 ساعت در راه خواهید بود تا به بالی برسید. بنابراین ممکن است بعد مسافت نه تنها هزینه سفر به بالی را کم نکند، بلکه با توجه به قیمت بنزین در اندونزی و هزینه خورد و خوراک، هزینه سفر به بالی را افزایش دهد.

سفر با قطار

مدت زمانی که در قطار خواهید بود تا به استانبول برسید، حدود 70 ساعت است. ممکن است هزینه سفر به بالی را کم کند، اما بیشتر سفر را توی راه خواهید بود.

دریایی

شاید برای ایرانی‌ها سفر با کشتی به اندونزی زیاد جذاب نباشد و کسی تمایلی به این کار نداشته باشد، اما به هر حال روی کاغذ این مسیر هم امکان پذیر است. بندر بصره به دریای سرخ و دریای مدیترانه و سپس دریای اژه.

مدت اقامت و نوع هتل

مهم ترین گزینه برای کم کردن هزینه سفر به بالی مدت اقامت و نوع هتلی است که انتخاب می‌کنید. ممکن است که قیمت هتلی که انتخاب می‌کنید، بالا باشد، اما با اقامت کوتاه مدت می‌توانید هزینه سفر به بالی را کم کنید. یا ممکن است مدتی طولانی را در یک هتل معمولی اقامت کنید، اما هزینه سفر به بالی بیشتر از حد انتظارتان بشود.