تور ارزان بالی

قصد دارید سفری متنوع و متمایز را تجربه کنید؟ بالی یکی از جزایر خاص و منحصر به فرد اندونزی است و یکی از جذاب ترین سفرهای گردشگری به ویژه برای توریستها، سفرهای دوستانه و خانوادگی است

که در میان کوه های آتشفشان، جنگل های سرسبز گرمسیری، شالیزارهای برنج، صخره های مرجانی و سواحل رویایی واقع شده است. معبدهای مذهبی و باستانی بالی آن را به جلوه ایی ناب تبدیل کرده است.

بنر نمونه 870*120

 برای سفر به بالی امکاناتی نیاز دارید تا بتوانید بهترین سفر را در کنار دوستان یا خانواده در کمال آرامش و آسایش بگذرانید. ما در مجموعه ....... سفری لذت بخش و ارزان قیمت را برای مسافران و گردشگران بالی فراهم کرده ایم. ازجمله رزرو هتل، ویزای اندونزی، بیمه مسافرتی و گشت در بالی و بازدید از جاذبه های دیدنی آن از جمله امکانات تور ازران بالی خدمات گردشگری ....... می باشد.

در طی سفر به بالی به همراه تور ارزان بالی از جاذبه های زیادی دیدن خواهید کرد، از جمله: موزه‌ی نگری پروپنسی، کاخ‌های اوبود و پوری‌سارناگونگ، جنگل میمون مقدس ( واندالا ویستا وانارا وانا سه معبد مقدس دارد و گونه‌ای از میمون‌های نادر بالیایی در آن زندگی می‌کنند)، آتشفشان کینتامانی، پارک آبی واتربوم، سواحل نوزا دوآ و معابد بالی (معبد مادر، معبد اولا واتو، معبد، تانالوت) و به مراکز تفریحی زیادی خواهید رفت از جمله: اسکی روی آب، غواصی، شنا و قایق‌سواری، همچنین می توانید از بهترین مراکز اسپا و ماساژ بهره ببرید که انواع ماساژ با روغن‌ها و گیاهان مختلف را ارائه می‌دهند. همچنین ما در تور ارزان بالی برای شما استفاده از مراکز خرید و رستوران های بالی را در نظر گرفته ایم.

مجموعه خدمات گردشگری .... همواره با درنظرگرفتن بهترین شرایط سفر از جمله هزینه ها و محل اقامتی مناسب شما را برای رزرو تور ارزان بالی راهنمایی خواهند کرد.

تمامی مسافران عزیز در سراسر کشور و مسافران مقیم خارج از کشور می توانند از خدمات این تور بهره مند شوند، در ضمن مبالغ مربوط به ویزا و بلیط هواپیما برای مسافران مقیم خارج از کشور از هزینه آن ها کسر خواهد شد.

برای دریافت جزئیات بیشتر تور ارزان بالی به اینجا و برای رزرو تور ارزان بالی به اینجا بروید.