سواحل کوتا بالی

دسته بندی: سواحل بالی
بازدید: 780

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 همین طور که در خیابان های کوتا قدم می زنید، فروشگاه ها، رستوران ها و کافه هایی مملو از جمعیت را می بینید که بر شهر کوتا بالی جلوه ای خاص بخشیده اند. از این مراکز دیدن کنید و از WiFi رایگان آن بهره ببرید.

کوتا سرشار از فرهنگ باستان بالی است و بسیاری آن را بهشت گمشده می نامند. در میان تمامی شگفتی های این شهر توریستی ساحل کوتا بالی با جلوه ای خاص به چشم می خورد و فرصتی عالی برای گردشگران و توریست ها فراهم آورده است. ساحلی امن، تمیز، آفتاب گیر و دلپذیر که بسیاری از خوانندگان را جذب خود می کند. ساحل کوتا بالی از سالهای بسیار گذشته (1970) قابل توجه بوده است. هتل ها، استراحتگاه ها، باشگاه ها و رستوران های لوکس زیادی در آن واقع شده است. در سال 2011 با سبک معماری بالیایی دو متر حصار ماسه سنگ سفید در امتداد جاده ساحلی کشیده شد. این حصار به علت جلوگیری از ورود شن و ماسه به کافه ها و رستوران ها بود هر چند بسیاری از گردشگران آن را دوست ندارند اما این حصار برای تعدیل سر و صدا از خیابان و جاده نیز کمک بسیاری کرده است.

سواحل کوتا بالی برای انجام فعالیت ها و سرگرمی بسیاری مناسب است. می توانید شنا کنید، در ورزش های آبی شرکت کنید و از موج سواری لذت ببرید. همین تفریحگاه های ساحلی و اقامتگاه های متنوع ساحلی آن را به مقصدی مهم برای توریست ها و مسافران تبدیل کرده است.