سواحل نوسا دوآ بالی

دسته بندی: سواحل بالی
بازدید: 955

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 بیشترین امکانات لوکس در سواحل نوسا دوآ بالی وجود دارند. به فرودگاه بین المللی نگوراه رای در جزیره بالی بسیار نزدیک هستند. اما نمی توان منکر این موضوع شد که سواحل نوسا دوآ بالی از بخش‌های روستایی و دیدنی بالی مانند روستای کلوراهان و جنگل‌های بالی دور است. سواحل نوسا دوآ بالی برای کسانی که حوصله گشت و گذار در طبیعت را ندارند و فقط برای استراحت و ارامش به بالی سفر کرده‌اند مناسب تر است.

 

آرامش سواحل نوسا دوآ بالی

آرامش در سواحل نوسا دوآ بالی موج می‌زند، خبری از برنامه‌های شبانه که در سواحل کوتا بالی برگزار می‌شود نیست. کسانی که به سواحل نوسا دوآ بالی سفر می‌کنند صرفاً به دنبال آرامش محض و سکوت اقیانوس آرام و هند در این سواحل هستند. این منطقه به دلیل این که جدا از دیگر مناطق بالی افتاده است، از هیاهوی موج سواران سواحل سانور بالی و برنامه‌های شبانه سواحل کوتا بالی دور است. کسانی در هتل‌های سواحل نوسا دوآ بالی اقامت می‌کنند که واقعاً به دنبال رفع خستگی، سکوت و عدم هیاهو هستند. هتل‌های سواحل نوسا دوآ بالی همگی ریزورت و لوکس هستند و خدمات ماساژ و ریلکسی حتماً در آنها پیدا می‌شود. اکثر هتل‌های پنج ستاره بالی در سواحل نوسا دوآ بالی قرار گرفته اند.

 

لوکس بودن سواحل نوسا دوآ بالی

به جز معبد زیبای اولا واتو، مکان باستانی دیگری در سواحل نوسا دوآ بالی وجود ندارد. زیبایی‌های طبیعی بالی در بخش شمالی بالی قرار گرفته اند.سواحل نوسا دوآ بالی برای جبران این مشکل، لوکس ترین امکانات را در این جا قرار داده اند. کشتی‌های تفریحی بسیار لوکس، رستوران‌های مجلل، زمین‌های گلف بزرگ و آرام به علاوه هتل‌های پنج ستاره رویایی در سواحل نوسا دوآ بالی قرار گرفته اند. یکی از دلایلی که گردشگران سطح بالا به سواحل نوسا دوآ بالی سفر می‌کنند نیز این امکانات گران قیمت و لوکس این سواحل است.

از گوشه و کنار سواحل نوسا دوآ بالی نیز صدای دلنشین موسیقی شنیده می‌شود. به هر کدام از رستوران‌های سواحل نوسا دوآ بالی نیز سر بزنید، از دوردست، بوی خوشمزه غذاهای شرقی به مشام می‌رسد.