تور کشتی کروز بالی

 جزیره ی بالی مجموعه ای از زیبایی های طبیعی، سواحل با امواج زیبا، چشمه های آب گرم است. بالی مقصدی فراتر از یک مقصد گردشگری است. به نوعی قلب تپینده جزایر استوایی است. و شما با شرکت در تور کشتی کروز بالی می توانید تمامی پهنای دریای زیبای این منطقه را از نزدیک ببینید و لمس کنید.

تور کشتی کروز بالی، سفري است كه بوسيله يك خط كشتيراني از طريق دريا با هدف تفريح انجام مي شود و معمولا کشتي نيز در طول سفر در بنادر مختلف پهلو مي گيرد، بنابراین بعد از آن گشت های شهری صورت می گیرد. و همان گونه که از ظاهر پیداست، شما تجربه ی جدیدی از سفر را کسب می کنید.

بنر نمونه 870*120

 

و همچنین گردشگران اغلب از كشتي كروز براي مقاصد تفريحي استفاده مي كنند.

اگر شما هم وطنان عزیز قصد سفری به یاد ماندنی و منحصر به فرد را دارید، می توانید در این تور شرکت کنید. تور کشتی کروز بالی شامل خدماتی همچون بلیط رفت و برگشت کشتی کروز ، ترانسفرهای فرودگاهی و دریایی، اقامت در هتل های چند  ستاره با صبحانه، ویزای اندونزی، بیمه وچند شب اقامت در کروز مجلل با تمام امکانات رایگان کشتی به همراه صبحانه نهار شام و... می باشد.

ورود به بنادر زیبای بالی، وقت آزاد جهت بازدید از شهر، استفاده از امکانات کشتی و یا استفاده از تورهای آپشنال از جمله دیگر برنامه های تور کشتی کروز بالی است

بازي هاي عرشه اي، استخر شنا، كلاس هاي ورزشي و نظاره كردن دريا از محل مخصوص در تور کشتی کروز بالی تدارك ديده شده است که از جمله خدمات ویژه ی ارائه شده در این تور است.