تور موج سواری در بالی

 اگر به این منطقه و جزیره ی زیبا می روید به شما توصیه می کنیم در تور موج سواری در بالی شرکت کنید و هیجان را تجربه کنید.

بالی شهرت خود را به عنوان بهشت استوایی ناب حفظ کرده است. در حالی که برخی مناطق در بالی از تجارت گرایی بی اندازه در سال های اخیر رنج می برند، هنوز مکان‌هایی برای بازدید در بالی وجود دارد که با گذر زمان دست نخورده باقی مانده است.

وسا لمبونگان بخشی از استان بالی و یک جزیره کوچک واقع در خارج از سواحل جنوب شرقی سرزمین اصلی بالی است.

بسیاری از مناطق اطراف نوسا لمبونگان برای غواصی است و می توانید در تور موج سواری در بالی شرکت کنید، با زندگی دریایی فراوان و مرجان سالم، مناسب هستند. موج‌سواری می تواند کمی شلوغ باشد اما امواج خوب هستند.

بنر نمونه 870*120

 

لاوینا ازبزرگ ترین تفریحگاه منطقه در ساحل شمال بالی است ناخداهای محلی قایق سنتی که به اسم شناخته شده را هدایت می‌کنند که بازدید کنندگان را به بهترین مناطق غواصی می‌برد.ناخداهای محلی قایق سنتی که شناخته شده را هدایت می‌کنند که بازدید کنندگان را به بهترین مناطق غواصی و تور موج سواری در بالی می‌برد.

اگر چه موج سواری در بالی در بسیاری از مناطق برای بیشتر شناگران خطرناک است، ساحل سمینیاک برای بازدید کنندگان مناظر پانوراما از اقیانوس هند و همچنین برای موج سواران حرفه ای امواج بزرگ را فراهم می‌آورد.

ساحل کوتا مشهورترین ساحل بالی می باشد. زمانی این ساحل به عنوان یک دهکده ماهیگیری فعالیت می کرد ولی ‏امروزه به ساحلی بی نظیر بدل شده است. همچنین در این منطقه موج سواری بسیار رایج بوده و محلی بکر برای این ‏امر به شمار می رود و تعداد زیادی تور موج سواری در بالی به چشم می خورد.