بلیط بالی

دسته بندی: تور های بالی
بازدید: 1552

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 بلیط چارتر بالی

بلیط چارتر اگر چه نرخ پایین تری دارد، اما شامل قوانینی می‌شود که ممکن است شما را دچار دردسر کند. توجه داشته باشید که بعد از خرید بلیط چارتر بالی امکان کنسلی یا عوض کردن تاریخ پرواز وجود ندارد. بنابراین اگر می‌خواهید بلیط بالی را به صورت چارتر خریداری کنید، باید از زمان پرواز خود کاملاً مطمئن باشید. بنابراین هر زمانی که از زمان و تعداد مسافران خود اطمینان کامل پیدا کردید، اقدام به خرید بلیط بالی به صورت چارتری کنید.

بنر نمونه 870*120

بلیط بالی در ایام نوروز به خاطر افزایش بلیط چارتر شکسته می‌شود و حتی پروازهای اندونزیکه به بالی سفر می‌کنند، قیمت بلیط بالی را برای رقابت با شرکت‌های داخلی ایران کاهش می‌دهند. بنابراین در صورت خرید بلیط بالی و یا تور بالی به صورت ارزان یا چارتری امکان کنسل کردن آن وجود ندارد.

 پروازهای اندونزییا پروازهای ایرانی

شرکت‌های هواپیمایی زیادی هستند که پرواز مستقیم یا غیرمستقیم به بالی دارند. شرکت‌های اندونزی که بلیط بالی ارائه می‌دهند شامل ترکیش ایرلاین،‌هان ایر، پگاسوس، تلویند، کرندون و اطلس جت می‌شوند. شرکت‌های ایرانی فروشنده بلیط بالی هم تابان، ماهان، اتا و زاگرس هستند.

نکته قابل توجه در مورد پروازهای ایرانی این است که همه انها بدون توقف هستند. اما فرودگاه مقصد بالی، فرودگاه اسپارتا در خارج از شهر بالی است. فرودگاه اسپارتا سه ساعت از مرکز شهر فاصله دارد و این یکی از معایب بلیط بالی از طریق پروازهای ایرانی است.

اگر بلیط بالی را از یک شرکت اندونزیخریداری می‌کنید، این شرکت‌ها یک توقف کوتاه در حد سوختگیری در یکی از فرودگاهی میان راه دارند. در این مدت درهای هواپیما باز نمی شوند و مسافرین را پیاده نمی کنند. اما طول پرواز حدود 4 ساعت می‌شود. با این حال خرید بلیط بالی از یک شرکت اندونزیهزینه بیشتری دارد اما طول راه شما تا بالی خیلی کمتر خواهد بود. اما اگر بلیط بالی را از یک شرکت ایرانی بخرید، باید سه ساعت مسافت زمینی را برای رسیدن به بالی طی کنید.

 

کلمات کلیدی:بلیط بالی اندونزی، بلیط بالی قیمت، بلیط بالی مشهد، بليط بالي، بلیط هواپیما بالی، نرخ بلیط بالی، هزینه بلیط بالی، بلیط تهران بالی، بلیط هواپیما به بالی، بلیط ارزان به بالی، بلیط بالی، قيمت بليط بالي، بلیط و ویزای بالی، خرید بلیط بالی، رزرو بلیط بالی، بلیط هواپیما برای بالی