تور بالی کوالالامپور

  بدون شک یکی از نقاط دیدنی مالزی، برج های دو قلو در قلب کوالالامپورمیباشد که شم میتوانید در تور بالی کوالالامپور از آن دیدن کنید.

بنر نمونه 870*120

 کوالالامپور مرکز تجارت کشور محسوب می شود. این شهر سهم به سزایی از سازه های مشهور، زیارتگاه ها ی تاریخی، ساختمان های میراث فرهنگی و شبهای پر جنب و جوش در تور دارد.

 در یکی از اصلی ترین خیابان کوالالامپور که اکثر هتل ها و رستوران های بین المللی و مراکز خرید را در آن می توان یافت یکی از مقاصد در تور بالی کوالالامپور می باشد.

شما می توانید با بازدید از بازارهای این دو شهر با شرکت در تور بالی کوالالامپور  علاوه بر اشنایی با قسمتی از فرهنگ و هنر مالزی و بالی تولیدات عرضه شده در این بازارها که جنبه یاد بود و سوغاتی دارند با قیمتهای مناسب خریداری نمائید.

چاینا تاون یکی از جذاب ترین مراکز خرید و از نقاط دیدنی مالزی است. محله چینی ها یا همان خیابان پتالینگ یکی از شلوغ ترین و پر رفت آمد ترین مکان های خرید شهر کوالالامپور است.شما با شرکت در تور بالی کوالالامپور می توانید از این مناطق دیدن کنید.

چند شب اقامت در هتل بالی و کوالالامپور از جمله خدمات تور بالی کوالالامپور می باشد.

پرواز رفت و برگشت با پرواز ایمن-ترانسفر فرودگاهی-یک گشت کروز دریایی-راهنمای انگلیسی-سیم کارت رایگان و... جزو خدمات و برنامه های تور بالی کوالالامپور می باشد.

نرخ بر اساس پایین ترین کلاس های پروازی می باشد،در صورت جا ندادن کلاس، اضافه نرخ بلیط به مبلغ تور بالی کوالالامپور اضافه می شود.

شروع قیمت ها جهت شرکت در تور بالی کوالالامپور  از 2740000 تومان به صورت پایه می باشد.