تور بالی مالدیو

 دیدن منظره‌های زیبا و سبزی بی نظیر مزارع پلکانی برنج در سرتاسر جزیره بالی در تور بالی مالدیو، آرامش بخش خواهد بود. کیلومتر‌ها ساحل شنی، ساحل مرجانی، مزارع برنج سبز و پلکانی که شهرت جهانی دارند، آتش فشان‌های فعال که شکوه بسیاری دارند با غارهای مرموز و زیبا و جنگل‌های گرمسیری و بارانی در تور بالی مالدیو در بهترین حالت خود قرار دارند.

بنر نمونه 870*120

 گشت و گذار در بالی، رفتن به سواحل کوتا بالی، کوه نوردی، تفریح در پارک ها و مکان های دیدنی و تفریحی بالی، بازدید از مراکز خرید و فروشگاه های تجاری بالی از دیگر امکانات در نظر گرفته شده در تور بالی مالدیوالی ب است.

جزایر مالدیو نیز دارای آب و هوای بسیار مناسب و دلنوازی میباشد.برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند. در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. شرکت در تور بالی مالدیو یکی از بهترین گزینه ها برای بهره بردن از یک منظره ی ساحلی میباشد. نکته ی مهمی که در تور بالی مالدیو وجود دارد این است که این تورها بسیار مناسب خانواده میباشد. قیمت تور بالی مالدیو از یک مبلغ پایه اغاز میشود.

چند شب اقامت در هتل های مالدیو و بالی  با صبحانه + ویزا + ترانسفر فرودگاهی + یک گشت شهری + راهنمای محلی + بیمه و  از امکانات ارائه شده در تور بالی مالدیو میباشد. در تور بالی مالدیو از همه ی مناطق دیدنی این دو ناحیه دیدن به عمل می آید.

قیمت پرواز مناسب و ایمن در تور بالی مالدیو  2550000 برای بزرگسالان و 2200000 برای کودک می باشد که به نرخ دلاری فوق اضافه می شود.