تور بالی سنگاپور

بالی تنها جزیره توریستی بزرگ اندونزی است و سنگاپور یکی از کشورهای مدرن و پر رونق آسیای شرقی است که همسایه مالزی و اندونزی به حساب می‌آید. کسانی که قصد سفر به بالی را داشته اند، توجه دارند که پرواز به بالی، از طریق توقف در یکی از شهرهای جاکارتا یا سنگاپور امکان پذیر است. فاصله پروازی سنگاپور تا بالی در تور بالی سنگاپور‌ حدود 3 ساعت است.

بنر نمونه 870*120

 

سنگاپور یکی از کوچک ترین کشورهای آسیای شرقی است که دارای یک جزیره اصلی بزرگ و 63 جزیره کوچک است. بزرگترین جزیره سنگاپور در حال حاضر، یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان نیز به حساب می‌آید. سنگاپور به عنوان یک شهر مدرن، امکانات رفاهی بی نظیری دارد و ساختمان‌های بلند آن اکثر به رنگ روشن هستند. فضای شهری سنگاپور، بسیار شیک و مدرن است، ماشین‌های شیک و آخرین مدل در شهر به راحتی رفت و آمد می‌کنند. در تور بالی سنگاپور‌ از اسکله‌های متعدد و زیبای این شهر، مسجد سلطان، پارک پرندگان و قایقرانی در رودخانه سنگاپور را از دست ندهید.

بالی در تور بالی سنگاپور ، درست در نقطه مقابل قرار دارد. جزیره ای کاملاً ارام و راحت با فضایی کاملاً طبیعی است. شالیزارهای پله پله سبز و درختان استوایی و سر به فلک کشیده جزیره، تعادل سنت و مدرنتیه را در تور بالی سنگاپور برقرار می‌کند. محل اوبود در بالی، یک روستای بی نظیر زیبا است. اگر در بالی، هوس یک مکان بی نظیر ،هتل‌های پنج ستاره و زندگی لوکس به سرتان بزند، ساحل نوز دوآ در پایین ترین نقطه بالی، لوکس ترین نقطه این جزیره است. امکانات رفاهی در این شبه جزیره کوچک وجود دارد و هتل‌های پنج ستاره زیاد در آن ساخته شده است.