تور بالی جاکارتا

 اگر قصد سفر به بالی داشته باشید، متوجه خواهید شد که پرواز هواپیمایی مستقیم به بالی امکان پذیر نیست و باید در جاکارتا یا سنگاپور توقف داشت. در تور بالی جاکارتا‌ توقف شما در جاکارتا کمی طولانی تر خواهد شد. جاکارتا به عنوان شهری که مدت‌های زیادی پایتخت بوده است، معابد، معماری و بازارهای بی نظیری دارد که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست. نمی‌توان در تور بالی جاکارتا‌ از دیدن شهر مینیاتوری تامان، پارک سفر جاکارتا، پارک رویایی آنکول که در قسمت شمالی جاکارتا قرار دارد و موزه ملی اندونزی گذشت.

بنر نمونه 870*120

 در تور بالی جاکارتا تفریحات دریایی زیادی در دسترس است.‌ تورهای قایق سواری، اسکی روی آب و غواصی در هر در دو شهر تور بالی جاکارتا‌ امکان پذیر است.

بالی نیز در تور بالی جاکارتا جایگاه خاص خودش را دارد. هر چه قدر که جاکارتا شهری با معماری‌های مدرن، بازارهای جذاب و فضای شهری است، بالی خالی از این همهمه و شلوغی است. ساحل نوزا دوآ که در جنوب بالی قرار دارد، لوکس ترین قسمت بالی و روستای اوبود، محلی ترین بخش بالی به حساب می‌آیند. شالیزارهای پلکانی بالی و جنگل‌های گرمسیری را نباید در تور بالی جاکارتا از دست داد. اگر در فصل زمستان و اوایل بهار به تور بالی جاکارتا‌ می‌روید، حواستان به بارندگی‌های شدید و موسمی اندونزی باشد. دمای هوا در تور بالی جاکارتا‌ هرگز کمتر از 15 درجه نخواهد بود و میانگین هوا بین 20 تا 35 درجه در کل سال نوسان دارد.