تور بالی فروردین 95

بالی جزیره کوچکی در دل کشور اندونزی است و به دلیل خط ارتباطی بودن دو اقیانوس آرام و هند آب و هوای بسیار متفاوتی دارد و به بیانی دیگر دنیای مخصوص به خودش را دارد و البته توانسته این جزیره کوچک نام خود را در بین جزایر توریستی قرار دهد، امسال نیز مسافران با انتخاب تور بالی فروردین95 می توانند لحظات زیبایی را در این جزیره جالب بگذرانند.

 اگر خواهان شرکت در تور بالی فروردین 95 هستید آگاه باشید که در این فصل از سال جزیره بالی از آب و هوای نسبتا خوبی برخوردار است و با خیال راحت می توانید در این جزیره اقامت داشته باشید و از جاذبه های گردشگری این جزیره لذت ببرید. موزه بالی یکی از بهترین موزه های اندونزی است که مجموعه باشکوهی از حکاکی های مزین، ماسک های نقاشی شده، عروسک های خیمه شب بازی و.... را در کنار هم گرد آورده و این موزه مورد توجه بسیاری از گردشگران خارجی قرار دارد.

بنر نمونه 870*120

 

در تور بالی فروردین 95 حتما سری به معبد مادر که در منطقه باساکی قرار گرفته بزنید این معبد بزرگترین معبد هندو در بالی است و معمولا بازدید از این معبد به گفته بومیان منطقه در ساعات خاصی از روز یعنی صبحگاهان و قبل از رسیدن گردشگران توصیه می شود.

در تور بالی فروردین 95 بدون شک سوغاتی برای دوستانتان با خود باید به همراه آورید، می توانید از صنایع دستی، نقاشی های زیبا، مجسمه بودا، پارچه های تزئینی و... هدیه زیبا برای دوستانتان خریدای کنید. از مکان های مناسب برای خرید می توان به منطقه کوتا اشاره کرد که فروشگاه دیسکاوری در میدان کرتیکا در آنجا می باشد و البته بعد از خرید نیز می توانید در ساحل قدم بزنید برای اینکه انتهای این فروشگاه بزرگ به ساحل منتهی می شود.

معمولا در مسافرت ها پیش می آید که عده زیادی نگران نامناسب بودن غذا باشند ولی مسافرت با تور بالی فرودین 95 نگرانی ندارد چرا که اندونزی یکی از تولیدکنندگان برنج در دنیا است و به دلیل وجود دریا در اطراف آن بیشتر غذاهای این جزیره برنج و غذاهای دریایی، سبزیجات البته با مقدار زیادی از ادویه جاتی مثل فلفل، کاری، زنجبیل و... آمیخته شده است. وجود رستوران های زیادی زیاد با قیمت ارزان نیز از مواردی است که می توانید با اطمینان بیشتری تور بالی فروردین 95 را برای گذرانیدن اوقات خود در ایام تعطیلات و اولین ماه سال جدید انتخاب کنید.