تور بالی تابستان 95

تور بالی تابستان 95 در بسیاری از شرکت ها برگزار می شود. و یکی از گزینه های مناسب برای سفر به مقصد این جزیره ی زیبا می باشد.

جمهوری مالدیو کشوری است مرکب از 1192 جزیره مرجانی که مجموع مساحت آنها کمتر از 298 کیلومتر مربع است. یعنی اگر به فرض که این جزایر را به هم بچسبا نیم سرزمینی می شود به طول تقریبی کمتر از 30 کیلومتر و عرض 10 کیلومتر.

بنر نمونه 870*120

جزایر مالدیو نیز دارای آب و هوای بسیار مناسب و دلنوازی می باشد.برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند. در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. شرکت در تور بالی تابستان 95 یکی از بهترین گزینه ها برای بهره بردن از یک منظره ی ساحلی می باشد.

چند شب اقامت در هتل های لوکس بالی با صبحانه + ویزا + ترانسفر فرودگاهی + یک گشت شهری + راهنمای محلی + بیمه و  از امکانات ارائه شده در تور بالی تابستان 95 می باشد. در این تور از همه ی مناطق دیدنی این دو ناحیه دیدن به عمل می آید.

آنچه که باعث ایجاد تجربه تفاوت برای گردشگران در تور بالی تابستان 95 می شود؛ مردمان خونگرم ، میهمان نواز و همیشه خندان بالی هستند شما می توانید تجربه سفر خود را در رستوران ها با غذای متنوع و مراکز خرید عالی را با قیمت مناسب کامل کنید و می توانید روزهای طاقت فرسای این روزها را تبدیل به روزهای دل نواز کنید.

اگر قصد سفر داشته باشید به دلیل گرما در اندونزی بهتر است در تابستان به این کشور سفر کنید که بهترین آن تور بالی تابستان 95 می باشد. زیرا می توانید از تفریحات آبی و ورزش های ساحلی نهایت لذت را ببرید.

فواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود ۲ ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه و بالی حدود ۱۵ ساعت می باشد.شما برای شرکت در تور بالی تابستان 95  فقط کافیست که گوشی تلفن را برداشته و به یکی از آژانس های مسافرتی که معمولاً در روزنامه ها آگهی تبلیغاتی دارند زنگ بزنید.