تور بالی اردیبهشت 95

تور بالی اردیبهشت 95 جزو تورهایی است که علاقمندان خاص خود را دارد، چرا که این فصل زیبایی های خاصی برای خودش دارد که کمتر فصلی این زیبایی ها را دارد.

البته خود جزیره بالی نیز دارای جاذبه هایی است که نظیر آن در هیچ جایی پیدا نمی شود. جزیره بالی دارای گنجینه‌های بسیاری مثل طبیعت زیبا، پوشش گیاهی متنوع و منحصر به فرد، شالیزارها و آبشارها است البته در کنار تمامی این گنجینه های طبیعی دارای گنجینه دیگری چون گنجینه ویژه سنت‌ها و رسوم این جزیره است که آن را کاملا از دیگر جزایر متمایز کرده است.  همچنین این جزیره از لحاظ آتش فشانی نیز فعال بوده و خاک آن برای کشاورزی بسیار حاصلخیز است؛ البته گل سرسبد کوههای بالی کوه آگانگ که «مادر کوه »ها نیز نامیده می شود، آتشفشانی فعال بوده که ارتفاعی بیش از ۳۰۰۰ متر دارد. در شمال و جنوب کوه های مرکزی این جزیره زمین های بسیاری حاصلخیزی برای کشاورزی وجود دارد که از آن برای کاشت برنج استفاده می کنند  که عمده ترین محصول این جزیره محسوب می شود.

بنر نمونه 870*120

با تور بالی اردیبهشت 95 می توانید سفری بسیار دلنشین به این مکان داشته باشید و روزهای ارامی را در آنجا بگذرانید البته با وجود اینکه گفته می شود اردیبهشت زمانی بسیار مناسبی برای سفر به این جزیره است؛ اما هر فصل از سال که باشد خورشید هر روز حوالی ۶ بامداد در این جزیره طلوع می کند. این جزیره کوچک و سرسبز اندونزی یکی از اماکن توریستی بسیار جذاب جهان و قاره آسیا محسوب می شود که در هر زمانی از سال تعداد بسیار زیادی توریست را به خود جذب می کند.

با انتخاب تور بالی اردیبهشت 95 مسافران به دیدن دریای شفاف با شن های سفید و تمیز که آب های درخشان و مناسبی برای شنا و غواصی برای مسافران فراهم می آورند. همه این عوامل باهمدیگر جمع شده اند تا این جزیره را به یکی از جزایر زیبا تبدیل کنند. در این جزیره رستوران های شیک، کشتی های تفریحی لوکس، زمینهای گلف و هتل های رویائی پذیرای مسافران خواهد بود. همچنین زندگی و قدم زدن شبانه در ساحل بالی خودش تجربه ی رویایی بسیار دلچسبی است. بالی جزیره آرامشی برای مسافران محسوب می شود که بعد از خستگی کار می توانند روزهای خوبی در آنجا سپری کنند.

تور بالی اردبیهشت 95 جزو تورهایی است که آرامش را می توانید به خود هدیه کنید. یکی از امکانی که در بالی بسیار جلب نظر می کند معبد بالی است که بر فراز صخره مرجانی سیاه رنگ قرار گرفته و تماشای غروب را بسیار لذت بخش می کند.