تور بالی دی 94

دسته بندی: تور بالی 94
بازدید: 997

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

این جزیره مجموعه ای از زیبایی های طبیعی، سواحل با امواج زیبا، چشمه های آب گرم است. بالی مقصدی فراتر از یک مقصد گردشگری است. به نوعی قلب تپینده جزایر استوایی است .

آنچه که باعث ایجاد تجربه تفاوت برای گردشگران در تور بالی دی 94 میشود؛ مردمان خونگرم ، میهمان نواز و همیشه خندان بالی هستند .شما میتوانید تجربه سفر خود را در رستوران ها با غذای متنوع و مراکز خرید عالی را با قیمت مناسب کامل کنید.

اگر قصد سفر داشته باشید به دلیل رطوبت اندونزی بهتر است در فصل سرد به این کشور سفر کنید که بهترین آن تور بالی دی 94 میباشد..

نرخ تور بالی دی 94 کاملا بستگی به نوع هتل و خدمات انتخابی از جانب مسافر دارد. همچنین تعداد روزهای اقامت و زمان مسافرت از جمله عوامل تعیین کننده نرخ تور بالی دی 94 هستند..

فواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود ۲ ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه و کوآلالامپور حدود ۱۵ ساعت می باشد.شما برای شرکت در تور بالی دی 94  فقط کافیست که گوشی تلفن را برداشته و به یکی از آژانسهای مسافرتی که معمولاً در روزنامه ها آگهی تبلیغاتی دارند زنگ بزنید..

در تور بالی دی 94  رستورانهای مجلل، کشتیهای تفریحی بسیار لوکس، زمینهای گلف و هتلهای رویائی با میهمان نوازیعالی برای شما در نظر گرفته شده است.. از گوشه و کنار این شبه جزیره نوای دلنشین موسیقی و بوی خوش غذاهای شرقی به مشام میرسد.بازدید از زیبائیهای بالی  مستغرق وقت بسیاری خواهد بود و در صورت عدم استفاده از تور امکان دیدن همه زیبائیهای این منطقه میسر نخواهد شد. بنابر این توصیه مینمائیم که حتما در یکی از تورهای بالی دی 94  برای بازدید از نقاط دیدنی این منطقه بهره ببرید..

بازدید از جنگل میمونها در این منطقه را در تور بالی دی 94 هرگز فراموش ننمائید. معابد بالی مانند معبد مادر که در منطقه باساکی قرار گرفته و بزرگترین معبد هندو در بالی است را در تور بالی دی 94 مشاهده میکنید. این معابد که بخش عظیمی از فرهنگ و تاریخ بالی را در بر گرفته اند از جذابیتهای بسیار مهم و ارزشمند تور بالی دی 94 بالی میباشد.

.