تور بالی بهمن 94

دسته بندی: تور بالی 94
بازدید: 1115

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر دوست دارید خود را به دامان طبیعت و شگفتی های خالقش بسپارید؛ شما را به بازدید از این جزیره با تور بالی بهمن 94 دعوت میکنیم.

 این جزیره مجموعه ای از زیبایی های طبیعی، سواحل با امواج زیبا، چشمه های آب گرم است. بالی مقصدی فراتر از یک مقصد گردشگری است. به نوعی قلب تپینده جزایر استوایی است.

نرخ تور بالی بهمن 94 کاملا بستگی به نوع هتل و خدمات انتخابی از جانب مسافر دارد. همچنین تعداد روزهای اقامت و زمان مسافرت از جمله عوامل تعیین کننده نرخ تور بالی بهمن 94 هستند.

بنر نمونه 870*120

 آنچه که باعث ایجاد تجربه تفاوت برای گردشگران در تور بالی بهمن 94 میشود؛ مردمان خونگرم ، میهمان نواز و همیشه خندان بالی هستند .شما میتوانید تجربه سفر خود را در رستوران ها با غذای متنوع و مراکز خرید عالی را با قیمت مناسب کامل کنید

اگر قصد سفر داشته باشید به دلیل رطوبت اندونزی بهتر است در فصل سرد به این کشور سفر کنید که بهترین آن تور بالی بهمن 94 میباشد.

فواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود ۲ ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه و کوآلالامپور حدود ۱۵ ساعت می باشد.شما برای شرکت در تور بالی بهمن 94  فقط کافیست که گوشی تلفن را برداشته و به یکی از آژانسهای مسافرتی که معمولاً در روزنامه ها آگهی تبلیغاتی دارند زنگ بزنید.