تور بالی با پرواز ماهان

تور بالی با پرواز ماهان یکی از گزینه های مناسب پیشنهادی برای سفر به این شهر رویایی است.

بسیاری از افراد بدون توجه به آمار امنیت پروازها در مقایسه با سفرهای جاده ای، دلهره غیر منطقی نسبت به سقوط، تصادف یا انفجار هواپیما دارند. ما به شما توصیه می کنیم برای داشتن پروازی ایمن از خطوط هوایی ماهان بهره ببرید.

همه هفته روزهای یکشنبه و چهار شنبه تور بالی با پرواز ماهان از مبدا تهران به مالدیو و شهر بالی پروازهای برنامه ریزی شده را اجرا می کنند.

بنر نمونه 870*120

شما از طریق آن لاین می توانید اقدام کنید و کافی است فرم مربوط به  تور بالی با پرواز ماهان پرکنید و هزینه ی شرکت در تور را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. دیگر اقدام دیگری نیاز نیست و مسئولین تورها جهت تهیه ی بلیط و ویزا تمامی اقدامات لازم را انجام میدهند.

تور بالی با پرواز ماهان خدماتی را به صورت کلی ارائه می دهند که برای شما نام می بریم : بليط رفت و برگشت با هواپيما ماهان،چند شب اقامت درهتل با صبحانه، ترانسفرفرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان، يک روز گشت شهری با نهار در بالی ، يک روز گشت شهری در یکی دیگر از جاذبه های این شهر

خاطر نشان می کنیم که تمامی پروازها دراین تورچارتر و غیر قابل برگشت هستند .

در مورد هزینه ی این تور نمی توان نظر قطعی اعلام کرد. زیرا با توجه به این که چه هتلی را برای اقامت در نظر می گیرید هزینه های متفاوتی را می پردازید. اما اگر در تور بالی با پرواز ماهان شرکت کنید کنید کمی ارزان تر از حالتی است که شما با ایرلاین های خارجی سفر خود را انتخاب کنید.

در تور بالی با پرواز ماهانبه طور میانگین مدت زمان پرواز تهران تا بالی: 8 ساعت و 14 دقیقه می باشد.

فاصله هوایی تهران تا بالی 6290 کیلومتر می باشد.