تور بالی از تبریز

دسته بندی: تور بالی از شهر
بازدید: 979

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

 

همان گونه که می دانید امروزه بالی یکی از اصلی ترین پایگاه های گردشگری در اندونزی است. و تقاضای سفر به این منطقه ی زیبا فراوان است. به همین دلیل تورهای تفریحی زیادی به منظور سفر به بالی برگزار می گردد و شهرهای مختلف نیز آن را ارائه می دهند.

ایر لاین های محدودی تور بالی از تبریز را برگزار می کنند خدماتی همچون فروش بلیط داخلی و خارجی کلیه خطوط بین المللی در بالی و برگزاری تور بالی را ارائه می دهد.

 

بليط رفت و برگشت با پروازهای مطمئن (تبریز- کبالی) ، پرواز داخلی بالی و بالعکس ، ویزای توریستی، چند شب اقامت در هتل با صبحانه ، ترانسفر فرودگاهي ، راهنماي انگليسي زبان، يک گشت نيم روزویا تمام وقت شهری در بالی ، بیمه مسافرتی چند هزار یورویی مطمئن از جمله خدمات در تور بالی از تبریز م یباشد.

فرودگاه بین المللی بالی یا فرودگاه دنپازار سومین فرودگاه پرترافیک کشور اندونزی محسوب می شود.اگر در تور بالی از تبریز شرکت می کنید باید بدانید فاصله پروازی این فرودگاه تا تبریز با حساب توقف در دوحه و کوالالامپور در حدود20 ساعت است

برای شرکت در تور بالی از تبریز بسته به این که با چه پروازی بروید، در چه هتلی اقامت کنید و در چه فصلی بروید، قیمت ها متفاوت است. اما به طور متوسط در حال حاضر می توان با بودجه ای بین 4 الی 5/5 میلیون تومان یک تور یک هفته ای بالی را از آژانس های مختلف برگزار کننده ی این تور خریداری کرد.