بهترین هتل بالی

دسته بندی: بهترین هتل بالی
بازدید: 1229

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 در محوطه هتل، محلی تمام مبله با دکور تعبیه شده که مسافران می‎توانند با نشستن در این مکان به تماشای مناطق زیبا و دیدنی بالی مشغول شوند. بهترین هتل بالی در نزدیکی جنگل واقع شده و از این رو گشت و گذار در جنگل و تماشای گیاهان یکی از مزایای هتل پررپان می‎باشد.

استخر، دو ویلا در محوطه بهترین هتل بالی و نزدیکی به روستاهایی که دارای آداب و سنتهای خاصی هستند از دیگر ویژگی‎ها‎ی بهترین هتل بالی به شمار می‎رود. گفته می‎شود بهترین هتل بالی دارای یک خانه درختی نیز می‎باشد که منتهی به  یک دره است. این خانه برای کسانی که نیاز به آرامش دارند، مکان بکر و زیبایی است.

بنر نمونه 870*120

بهترین هتل بالی در یک منطقه کوهستانی و ییلاقی واقع شده است از اینرو در فصل گرم تابستان می‎تواند یک تفریحگاه سردسیری نیز به شمار رود. شنا کردن در فصل گرم تابستان درون آب‎ها‎ی سرد یکی دیگر از مزایای بهترین هتل بالی است. برخی از مسافرین نیز ممکن است به دلیل حساسیت، علاقه ای به شنا کردن در آب رودخانه را نداشته باشند، برای این دسته از مسافرین نیز تدابیری اندیشیده شده است. ساخت یک استخر با آب گرم برای کسانی که به شنا کردن در آب‎ها‎ی گرم علاقه دارند، از امکانات بهترین هتل بالی به شمار می‎رود.

بهترین هتل بالی در مکانی واقع شده که مسافران می‎توانند طلوع و غروب زیبایی خورشید را به تماشا بنشینند. محیط داخلی بهترین هتل بالی نیز دارای بهترین امکانات رفاهی است که اقامت را برای مسافران شیرین و دلچسب می‎نماید. تمامی مبلمانهایی که در اتاقهای بهترین هتل بالی قرار گرفته است، از جنس چوب درختان بومی این منطقه می‎باشد. روستاهایی که در اطراف بهترین هتل بالی واقع شده اند، دارای خانه‎ها‎ی چوبی که در لابه لای درختان مخفی شده اند، می‎باشد.

شالیزارهای برنج، درختان موز و نارگیلی که در اطراف بهترین هتل بالی قرار گرفته اند، گیاهان و جانوران عجیب و غریب و ناشناخته، چشمه‎ها‎ی خود جوش، از دیگر مواردی هستند که موجب ترغیب مسافران برای حضور در بهترین هتل بالی می‎شود.

بهترین هتل بالی دارای یک تراس خصوصی در جلوی اتاق‎ها‎ نیز می باشد که در آن میز و صندلی تعبیه شده تا مهمانان در تراس نشسته و از تماشای فضای اطراف لذت ببرند.