قوانین و مقررات

دسته بندی: اجاره سایت
بازدید: 659

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 1- وب‌ سایت ترین تور، طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

2- حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌ سایت ترین تور تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت ترین تور است: وب‌ سایت ترین تور حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.

3- اطلاعات موجود در این وب‌سایت از منابع معتبر و مرتبط و توسط متخصصین این رشته جمع‌آوری، ترجمه و تدوین شده‌اند؛ با این حال به دلیل ماهیت تغییرپذیر این اطلاعات، وب‌ سایت ترین تور مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات بر عهده نمی‌گیرد.

4- ترین تور حق دارد برای تامین هزینه‌های جاری سایت، کل فضاهای تبلیغاتی را در هر بازه زمانی اجاره دهد؛ اما مسئولیتی در قبال محتوای این آگهی‌ها و نوع فعالیت آژانس اجاره کننده سایت ندارد.

5- ترین تور مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سایت‌هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط ترین تور تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ی تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نیست.

6- مجموعه های که علاقه مند به اجاره سایت های ترین تور هستند باید دارای مجوز بند ب سازمان گردشگری کشور بوده و برای عقد قرارداد ارائه کپی همراه با اصل مدرک الزامیست.

7- پرداخت هزینه و داشتن مدرک معتبر برای اجاره کردن سایت های ترین تور کافی نبوده و حتما بایستی از مدیریت مجموعه ترین تور مجوز نمایش دریافت کنند و در غیر این صورت آگهی نمایش داده نخواهد شد.

8- کلیه محتوای اجاره کننده سایت تنها در مدت زمان قرارداد بر روی وب سایت قرارداشته و پس از اتمام قرارداد این محتوا حذف و محتواهای نمونه جایگزین آنها خواهد شد.

9- اجاره کننده سایت هیچ مالکلیتی در قبال سایت مورد اجاره نخواهد داشت و تمام مسئولیت و مالیات فعالیت از طریق این سایت بر عهده اجاره کننده است.

10- در صورت بروز تخلف از سمت اجاره کننده، ترین تور حق فسخ قرارداد و حذف اطلاعات اجاره کننده از روی سایت را به صورت یک طرفه خواهد داشت. در صورت فسخ قرارداد به دلیل بروز تخلف وجه پرداخت شده توسط مستاجر بازگردانده نخواهد شد.