شرایط اجاره سایت

دسته بندی: اجاره سایت
بازدید: 737

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

لطفا ابتدا بخش قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید و در صورت پذیریش جهت اجاره سایت تماس بگیرید.

سایت ترین تور صرفا جهت اطلاع رسانی اماکن توریستی راه اندازی شده است و این سایت مختص اماکن و رویداد های توریستی بالی می باشد.

این سایت توسط برترین تیم طراحی سایت ایران، ساختار بندی، طراحی و تولید شده است، بیش از 70 درصد مطالب سایت تولید و ترجمه توسط متخصصین توریست بوده است و تمام جزء به جزء سایت بر اساس اصول سئو طراحی و پیداه سازی شده است و به همین دلیل توانسته در تمامی نتایج هدفمند مرتبط با بالی در صفحه اول گوگل قرار گیرد و این امکان ویژه را فراهم کرده است که آژانس اجاره کننده از بیشترین بازخورد ممکن در اجرای تور های مرتبط با بالی بر خوردار شود.

لازم به ذکر است کل سایت ترین تور بالی تنها به یک مجموعه بصورت ماهانه اجاره داده می شود و تمامی فضا های تبلیغاتی و اطلاع رسانی موجود در سایت (که در زیر به تفصیل شرح داده شده است) مختص یک شرکت در بازه مشخص شده می باشد و این ویژگی منحصر به فرد این سایت موجب می گردد مجموعه اجاره کننده سایت از تمامی بخش های سایت سود و بهره لازم را برده و در کنار رقابت با هیچ شرکت دیگری قرار نگیرند (در خلاف روش سایت های دیگر فعال در حوزه تور که مملو از آگهی بوده و بازده آگهی را به شدت کاهش می دهند).

امکان ویرایش محتواهای اطلاع رسانی برای آژانس وجود ندارد و تنها امکان ویرایش محتوا های درباره ما و تور های آژانس وجود دارد.

پس از زمان اجاره محتواهایی درباره ما و تور های آژانس و تمامی بخش های اجاره داده شده بصورت اتوماتیک به حالت دمو باز گردانده خواهد شد.

زمان تمدید ماهانه دو هفته قبل از اتمام زمان اجاره می باشد و ترین تور مختار به پذیرش و یا رد درخواست جدد آگهی دهنده می باشد.

با توجه به اینکه هر روز سایت ترین تور بالی دارای تماس ورودی ارزشمند برای آژانس است، ترین تور نسبت به فعال سازی و غیر فعال سازی آگهی بسیار متعهد می باشد.

با توجه به گستردگی تعداد مخاطبین سایت ترین تور بالی این مجموعه تعهدی بابت نوع، کیفیت و بازخورد تماس های ورودی به مجموعه اجاره کننده است ندارد.

آماره های سایت ترین تور بالی:

• دارای بیش از 200 صفحه محتوای ارزشمند در خصوص توریستی بالی.

• بیش از 70 درصد محتواهای سایت تولید و یا ترجمه و با صرف هزینه بسیاری انجام شده است و به هیچ وجه امکان کپی برداری از این محتواها وجود نمی باشد.

• این سایت برای بیش از 300 عبارت کلیدی مرتبط با بالی در صفحه اول گوگل است.

• روزانه تعداد زیادی بازدید کننده هدفمند وارد سایت می شوند که برای دریافت این اطلاعات می توانید با شماه تلفن ترین تور تماس حاصل فرمایید.

جهت اجاره سایت ترین تور بالی با شماره 09128480538 تماس حاصل فرمایید.

بخش های تبلغاتی:

A- نمایش شماره تلفن آژانس در بالای تمامی صفحات سایت

B- نمایش بنر تبلیغاتی آژانس در کنار سمت چپ، بالا در تمامی صفحات سایت 

C- نمایش عنوان تمامی تور های آژانس در سمت چپ تمامی صفحات سایت

D- نمایش بنر بزرگ در بین تمامی محتواهای سایت جهت هدایت مخاطب به صفحه مورد نظر آژانس

E- کل بخش درباره ما که در پایین آن تمام تور های آژانس نمایش داده می شوند.

F- بخش تور های آژانس از زیر منوی درباره ما

G- نمایش تمام تور های آژانس با اولویت 6 تایی در صفحه اصلی سایت در بهترین قسمت

H- کل بخش تماس با ما به همراه فرم تماس مرتبط با ایمیل آژانس اجاره کننده است.